• 1
  stadyumda hep bir ağızdan söylenmesi halinde inanılmaz bir atmosfer yaratacağını düşündüğüm marş. gençlik marşı ve izmir marşına alternatif gibi de olabilir. bestesinde inanılmaz bir coşku hissediyorum. bunu bir şekilde taraftar gruplarına iletebilecek bağlantısı olanların var olduğunu düşünüyorum bu sözlükte. sanırım daha önce hiç bir taraftar grubu tarafından kullanılmamış bir beste.

  https://www.youtube.com/watch?v=GzG-cw8vvQA

  https://www.youtube.com/watch?v=pQpCEmsbAZ8

  not: olumlu, olumsuz yorumlarla zenginleştirin lütfen başlığı. ben bunu dinlerken inanılmaz etkilendim, hayalimde ali sami yen canlandı bu marşla inlerken. beğenilirse bunun bir şekilde söylenmesi için iletebiliriz gerekli yerlere.

  edit: meğersem kullanılmış daha önce. 3re3ra2gs1cimbombom'a teşekkürler bu link için: https://www.youtube.com/...amp;feature=youtu.be .
  bilmediğim bir şey için gururlandım takımımın taraftarıyla.

  ama daha yaygın olabilir. şu atmosferin 50.000 kişi bir avrupa maçında olduğunu düşünün.

  edit 2: deplasmanda değil de sami yen'de söylense? bizim olanın sözleri deplasman için gibi yazılmış ama sanki bu beste çok daha büyük kalabalıkları hak ediyor.
 • 3
  galatasaray'la ilgili versiyonunun sözlerine atatürk'le ilgili bir kısım eklense özellikle avrupa maçlarında çok iyi gideceği hissine kapıldım. tabi öyle ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz gibi sömürücü değil de türklüğü, türkiye'yi vurgulayacak bir şekilde. misal "hem çalışkan hem dürüst atatürk çocukları" yerine "atatürk'ün izinde saldır galatasaray" gibisinden bir derleme olabilir. küfüre hakarete kurban gidecekse hiç ellenmesin, ayıptır.

  hayli coşkulu ve duygusal atatürk marşıdır.
 • 4
  nevizade' de galatasaray versiyonunu dinlediğim zaman bana bir yerden tanıdık gelen ve daha sonra "atatürk çocukları" olduğunu anladığım marştır. çok çok beğenirim, dinlemekten ve de söylemekten müthiş bir haz duyarım. aynı zamanda yaratıcısının meslektaşım olan bir öğretmen olması beni ayrıca gururlandırmıştır.