• belhanda'yı eleştirip kin kusanları eleştirmek istemiş ancak kendisi eleştiri yapmak yerine kin kusmanın başka bir boyutuna geçen yazar. önce tedavi olun demiş, sonra buranın yaş ortalaması kaç diyerekten sözlüğe gömmüş, özel yaşamları hakkında en ufak fikri olmadığı insanlara ergen demiş, en son da malumunuz yine kendi fikrinde olmayan birileri ali koç'un adamı fenerbahçeli ilan edilmiş.

    (bkz: #2843516)

    herkesin üslubu kendine ancak hakaret ve üslup arasındaki farkı da bilmek lazım.
  • tam olarak ne demek istediği anlamadığım bir eleştiride bulunmuştur. bazı oyuncular göbekliymiş, deplasman seçiyormuş, belhanda son iki* şampiyonlukta katkı sağlamış. ee yani? bu adam şuan 4 milyon euro alıyor ve karşılığında hiçbir şey vermiyor aksine sahada takıma zarar veriyor. bir an önce satmamız gerekirken ayrılmayacağını açıklıyor. bu durumla yazdıklarının ne alakası var?

    bir de gün aşırı belhanda eleştirisi yapanlara tedavi olması tavsiyesinde bulunmuş. bence ortada tedavi olması gereken bir kişi varsa cristiano ronaldo'nun bile real madrid tribünlerince yuhalandığı futbol dünyasında her tepkiye küfürle karşılık veren belhanda'dır.

    (bkz: younes belhanda/#2843492)