• https://twitter.com/...336407360905216?s=19

    --- alıntı ---

    hayır, önce -5 derece hava ve kar yağışı altında andorra'yı yenmen gerekiyor. riske atmaya değer mi? yüzde 1 bile değmez. ayrıca, çok büyük ihtimalle liderliğin hiçbir faydası olmayacak. ve normalde turnuvaya gidemeyen, gitsek bile sekiz tane maçın sonucunu bekleyen bir takımız.
    --- alıntı ---

    andorra'yı yenmen gerekiyor diyip, onları gözünde büyütmesini mi dile getireyim, yoksa liderliğin hiçbir şey getirmeyeceği kısmını mı? bu kadar heyecanlandıran bir milli takım varsa şayet, ki bence kendisinin anlattığından daha fazla olmalı, o zaman ülke sıralamasında son sıralarda yer alan andorra'yı gözünde büyümesine gerek yok. he yok öyleyse heyecanlanmaya gerek yok. çok büyük ihtimalle liderliğin bir şey getirmeyeceği kısmına diyecek bir şeyim yok. yahu eşleşeceğin takımları etkiliyor, daha ne olacak? hadi diyelim öyle bir şey söz konusu değil, sen ilk kez grupları lider tamamlamak, tarihe geçmek üzere inanılmaz bir fırsat yakalamışsın, insan hiç olmazsa bunun için oynar, hedef olarak beller.

    milli takım fransa'dan 4 puan aldı, onlardan bir gol yedi, izlanda deplasmanı harici gol yemişliği de yok, puan kaybetmişliği de. ne çok seviyorlar evham yapmayı. bu kafayla düşünürsen tabi iç sahada izlanda maçında aldığın bir puan, dünyanın en zor bir puanı gibi gelir.