• 16665
  sırf kendisiyle aynı siyasi görüşteler diye arda'yı galatasaray'da tekrar görmek isteyenlere anlam veremiyorum. şahsen arda'nın a'sını bile galatasaray'da istemiyorum. böyle düşünmemin sebebi, kendisinin artık futbolla işinin kalmadığına ve galatasaray'a zerre faydasının olmayacağına inanmam. mesela aynı şeyi benzer siyasi kafada olduğumuza inandığım olcan adın için de düşünüyorum, yekta kurtuluş için de...

  futbol oynayabilecek yeterlikte bir fiziğe sahip değil artık, tıpkı selçuk inan gibi. sadece bu yüzden bile adı bizle anılmamalı.
 • 16668
  kimse yetenekleri köreldi diye itilmedi arda turan'dan. yaşı geçti diye de istememezlik yapmıyor bu taraftar.

  hagi, bülent korkmaz ya da ergün penbe şimdi dönüyorum yeşil sahalara deseler sesimiz çıkar mı tekrar parçalıyı giymelerine? gelsin, abilik yapsın, derlesin toplasın deriz.

  şimdi senin hangi özelliğin için gel diyeceğiz? yetenek kalmadı, yaş geçti, terbiye desen t'si yok, ahlak desen a'sı kalmamış... eyyy kocakafa arda turan, biz seni neden tekrar isteyelim?

  bizden uzak dur, sevdiğin abilerine yakın.
  (bkz: emre belözoğlu)
  (bkz: burak yılmaz)
 • 16669
  sözleşmede, kesinlikle alt yapıda kullanılacağına dair taahüt vermek kaydı ile gelirken minumum 1 m euro getirirse, o zaman belki kendisini taraftara affettirir.

  aslında 1 m euro kendisinin bozulan imajının düzelmesi, camiasızlık, yeniden sevilmesi vb şeyler için çok az bir rakam oldu ama galatasaray alt yapısı için çok önemli bir rakam olur.

  yeni arda turan'lar, yeni emre belözoğlu'ları falan yetişmesi içinalkshdakjshdsa

  midem bulandı amk ya yazamadım, kusmaya gidiyorum :@
 • 16671
  süper lig 2017-2018 sezonu devre arasında rakibimiz başakşehir'e transfer olursa ve orada da oynamaya başlarsa şampiyon olmamız daha da kolay olur diye düşünmüştüm, nitekim öyle de olmuştu.

  rakibimize gelirse şampiyon olabileceğimizi iddia eden ben, şimdi bu adamın serbest düşüşte iken 2 sene sonra bizde oynamaya başlarsa sizce ne yorum yapayım?

  hagi de gelsin diyeyim, ama teknik direktör olarak değil, futbolcu olarak...
 • 16672
  heralde dünya üzerinde takımda görmek isteyeceğim en son adam.

  adam bir kere bizim seviyemizde futbol oynamıyor. çok ağır ve hantal. yapabileceği tek görev etrafında 10 tane asker varken komutan olup takımı yönetmek. o iş için de bizim seviyemizde değil. üstüne üstlük karaktersiz de.

  arda'yı alacağımıza emre b.'yi alalım. madem karakter sorun değil emre en azından daha iyi topçu.
 • 16674
  futbol dışına çok odaklandığı için hem futbol yönü zayıfladı, hem kişilik anlamında çöktü. artık bu ülke için haklı olup olmaması önemli değil. kendisi "linç kültürünün " en önemli hedeflerinde. kendine dönüp , oz eleştirisini yapmalı. 2. kere baba olacak. bunun için çevresinde bulunan yanlis insanları temizlemeli,kendini unutturmalı, istiyorsa daha donanımlı olarak sporun içerisinde futbolcu olmadan yer almalı. kendisine abla tavsiyesi. galatasaray'a gelmek istemesi hem bizim için, hem kendisinin zararına olacaktır. bize uzak , kendine yakın ol.
 • 16676
  istenmediğini, kabul görmeyeceğini anlatmak ve kamuoyu yaratmak konusunda yetersiz kaldığımızı gözlemliyorum. çünkü tepkiler güdük kaldığı için boş mukaveleye imza atarım, bedavaya oynarım, aşığım edebiyatlarıyla alttan alttan ortamın ısıtıldığını görmek mümkün. işin ahlaki, manevi boyutu, mazisi unutulur gibi değil ama hadi bir an unutmuş gibi yapalım; sahip olduğu hangi fiziki yeterlilik ile takıma kazandırılacak? biz emekli ikramiyesi mi dağıtıyoruz ki nefesi maçın son yarım saatine yetecek birine para verelim?

  bu yollardan geçeli çok zaman oldu, dönülmez akşamın ufkundayız vakit çok geç.
  hadi herkes kendi yoluna.
 • 16677
  arda gelecek, para almadan oynayacak, çok pişman vs deyip taraftarın gazını almaya çalışıyorlar herhalde. diyelim ki herşeyi unuttuk, hiçbir şey yaşanmamış olsun. arda'nın futbolculukla alakası kalmış mı gelsin galatasaray'da oynasın. arda gelecekse, selçuk da kalsın. aydın yılmaz, emre çolak falan..

  hoca isteyecek diye korkuyorum zira. zaten hoca ne yaparsa eyvallah diyen bir kesim de var. sabri'yi yollamazdım diyen de oydu. selçuk 'u hala tutan da o ne de olsa.

  lakin birşey unutmuş da değiliz arda. bu takımı kaybedeli çok oldu zorlama artıık.
 • 16679
  fatih hoca galatasaray'ı satıp parasını karıyla kızla yesin bi şey demem ama arda'yı getirirse kendine karşı fikirlerim nötr olur. başakşehirde bile yedek adam. artık futbol kendisini bırakmış adamı ne için hangi amaç için getiriyorsunuz? benim kırmızı çizgim arda'dır. istemiyorum. çünkü adamın futbolla ilişkisi bitmiş artık.
 • 16680
  arda'dan bağımsız olarak bu artık boş sözleşmeye imza atma olayı midemi bulandırıyor. eskiden gerçekten ucuza oynayan kulüp efsanelerini saymazsak bu yeni moda boş sözleşmecilerden bıktım açıkçası.
  arda galatasaray'dan gitmeden önce yıllık 3 milyon euro alıyordu, selçuk inan 400 bin euro alıyor, fatih terim 3 milyon euro alıyor, sabri yıllık 1 milyon euro alıyordu.
  yukarıda saydığım kişilerin bir çoğu bu parayı sonuna kadar hak etti, sözüm yok. ama bu boş sözleşme edebiyatı da çok gereksiz. bilmeyen sanki asgari ücrete oynadıklarını sanacak.