• sizler için biraz daha iq puanı kaybetmeyi göze alarak gece gece biraz gezindiğim ve size bazı önemli istihbaratlar sızdıracağım komedi sitesi. çıktıktan sonra evde kafa üstü ters yürümeye başlayınca bir daha girmemeye karar verdim bu arada... neyse;

  öncelikle falcao kesinlikle 36 yaşındaymış renktaşlar geçmiş olsun.

  üstelik 3 yıllığına 20 milyon euro peşin vermişiz, hatta senelik 7 milyonmuş maaşı, bu sonuncu kesin bilgi, inanınca hemen buraya koştum. o kadar 3lü çektirmesinin sebebi buymuş maalesef...

  kante'nin yedeği nzonzi aşırı balon ve çöpmüş, tolga veya ozan bundan çok daha iyiymiş aslında.

  tolga demişken, bedavaya oynuyormuş, ücret almayacakmış.

  üzgünüm ki lemina da çöp çıktı, çok kötü oyuncuymuş, istihbarat şefleri ve scoutlar antu'dan bildirdi.

  takımlarında gs'den görmek istedikleri tek isim feghouliymiş ama o da formda olursa.

  bu sene şampiyon olurlarsa ki kesinmiş, gs banko batıyormuş.* maalesef bu sene batıyoruz renktaşlar, şıkı tutunun.

  ersun'un türkiye'nin en iyi hocası olduğunu zaten hepsi biliyor ve bildiriyor, yazma ihtiyacı duymuyorum.

  sonuç olarak geçmiş olsun renktaşlar.
 • başıma bir iş gelmeyecekse itiraf ediyorum, 2005 yazında antu adminiyle çıkmıştım. maslakta plazalardan birindeydi yerleri, bi kaç kere de gitmiştim, metin aşık da sürekli ordaydı. üstelik sitenin şifrelerini vs her şeyi de biliyordum, şimdi olsa girişi "admin falcao sandım" yapar kızdan da tekmeyi yerdim. gerçi eni sonu yine yemiştik o ayrı mesele.

  haha antu adminiyle çıkmak nedir amk ya. sonradan öğrenmiştim ama, bana coderım demişti. o zaman çok havalıydı oğlum "coder" olmak. herkes coderdı ama olsun havalıydı.

  edit: şimdi sözlükten bir arkadaşla konuşurken bir detay geldi aklıma. 5-1'lik türkiye kupası finali maçını da adminin evde izlemiştik. ahahah.
 • --- alıntı ---

  nasıl çıkıcaz yarın insan içine uyku haram. sinirden gözüme uyku girmedi. allah kahretsin. resmen adamların makarası olduk. neye üzülelim seri bitti‚ 6s şampiyon oldu‚ fatoş denen itici herifin laflarını yemeye devam edicez ve ne acıdır ki sonuna kadar hakkı var.. adam resmen ambargo koydu hayatımıza sinirden kuduruyorum...

  --- alıntı ---

  hahahahahahaha
 • beni burada en çok güldüren şey; şampiyonluk temennileriyle, dualarla açılan yeni sezon başlığında sezon sonu yaklaşınca hepsinin vızır vızır bizim için şampiyon olur muyuz diye puan hesabı yapması.*

  bir de her sezon başlığında otomatik olarak ilk sayfa açıldığından her seferinde gülüyorum. örnek verirsek:

  sayfa 1: haydi fenerbahçem bu sene senin senen inşallah!!

  sayfa 875: sivas, ibb ve 8jk maçlarından 3 puan alırsa şampiyon olur bu cincon. hakemleri ve federasyonu lobisi ayarlamıştır zaten. uefa bile adamlara çalışıyor.
 • başlık:

  sol beksiz kadro vs. falcao´lu kadro

  içerik:

  bizim takımımız sol beksiz hali ile gs´nin önünde. bir kere stoperlerde öndeyiz. sağ bekin dirar olacagını düşünürsek orada da öndeyiz. 6 numara pozisyonunda öndeyiz. ofansif orta sahada (kruse) öndeyiz. 8 numarada emre´nin sağlık durumu önemli ama emre sağlıklı olursa orada da önde oldugumuzu düşünüyorum. ilerleyen zamanlarda bunu görecegiz.

  kanatlarda da geride oldugumuzu düşünmüyorum.

  forvet‚ sol bek ve kaleci konusu var. musleranın son yıllarda performansı düşük‚ gözde büyütmeyin. forvette evet falcao isim olarak önemli. ama sonuç olarak ersun hoca´nın sisteminde gayet işleyen bir forvetimiz zaten var. üstelik falcao´nun kabadayının sistemsiz kaos futbolunda kasap stoperlerin kucagında ne performans verecegi soru işareti. ayrıca‚ gitmesi için dua ettiğimiz slimani şu an monaca´da şov yapıyor‚ falcao´ nun geldiği takımda.

  yani açıkçası ben takım nasıl geride görülüyor çözemedim. teknik heyet bakımından da önde oldugumuzu düşünüyorum.

  ilk yarının sonuna doğru her şey ortaya çıkacak.

  ————

  birader siz baya baya iyisiniz yahu. imrendim.
 • --- alıntı ---
  renktaş biyolojide kommensalizm diye bir olay var..

  bu ligin kommensalisti cincondur..

  hep bunlar fayda görür..

  güç kimdeyse ona göre şekil alan bu organizma..

  yaşamını böyle sürdürür..

  kendi amaç ve menfaati için herşeyi herkesi sömürür..

  --- alıntı ---

  6 sene şampiyonluksuz kalınca biyolojiyi söktüler, seri 10 seneye tamamlanınca fenerbahçe fen lisesini açarlar artık.
 • "derin gs alaşağı edilmeden gün yüzü göremeyiz" diye bir başlık var içinde yazılanları görseniz yok artık dersiniz. mason locasından tut, bilderberge, ordan fetöye kadar bağlamışlar. illuminati, rothschild falan diye devam ediyordur herhalde tamamını okumadım.
  nasıl bu kafalara ulaşıyorlar anlayamadım valla. bu kadar bağlantısı olsa bir kulübün futbol takımı falan kurmakla mı uğraşır. düşünsenize bilderberg toplantılarında ekrana yansıtılan slaytta büyük harflerle fenerbahçe (son kale) nin önünü kesme planı yazıyormuş. galatasaray başkanı kürsüye gelip sunum yapıyormuş.* böyle oluyor zannediyorlar galiba.
  eğlenceli platform ama hakkını vermek lazım.
  edit: şimdi o başlıkta yazılanların tamamını okudum. şu an abdürrahim albayrak' ı 7 dili akıcı konuşan mossad ajanı olarak hayal ediyorum. adamlar içimdeki dan brown' ı keşfetmeme yardımcı oldular. yakında kitap yazarım.
 • --- alıntı ---

  bir tarih gitti... bundan daha kötü ne olabilir dedikçe daha da kötülerini görüyoruz. bunlara kadıköy´de kupa verdik. bunlara kadıköy´de yenildik. sırada t*rabzonun şampiyonluğu ve erginin yuroligi alması kaldı.

  bir zamanlar imkansız diye gördüğümüz ne varsa bir bir başımıza geliyor. fenerbahçe günden güne gözlerimizin önünde eriyor...

  --- alıntı ---
 • o kadar uzun zamandır başarısız ve zirveden uzaklar ki, iyi bir 3 hafta gözlerini kör etmiş durumda.

  en çok karşılaştığım argümanlar falcao rvp olur, savunmaları rezalet*, kadro planlamaları çok kötü.

  38 yaşında emre 33 yaşında gustavo 31 yaşınaki kruse'den oluşturdukları orta sahanın ligin en iyisi olduğunu iddia ediyorlar. bu iddia'yı başakşehir geçen yıl yapmıştı ligin sonunu getiremedi *

  çok güzel bir laf vardır
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

  şu anda liderlik koltuğunda da değiller. aradaki puan farkı kapanıp öne geçtiğimiz an yaşayacakları sinir boşalmasını izlemek çok zevkli olacak.
 • --- alıntı ---
  ankarayı yeneme. şampiyonluktan kop. ciddiyetle her maç 3 puan havasına girme. sonra 6s yi yenme yemini et. bknz. volkan emre ozan.
  her sene aynı terane.
  şunları 20 senedir yenme serimiz olmasaydı da +3 biz önde olaydık.
  bunla avunun durun diyorlar. artık gücüme gidiyor.

  --- alıntı ---

  aralarindan bazilari uyanip sorgulamaya baslamis. dünya için küçük, antu için çok büyük bir olay.
 • hala ısrarla neden başarısız olduklarını sorgulamak yerine ciddi ciddi avrupa'da lobimiz olduğuna inanan koyunlardan daha saf salak insanların yazdığı yer. dışarıdan bakınca sanki hepsi bir trollmuş gibi geliyor :)

  --- alıntı ---

  her sene oturup gs sampiyougunu izliyoruz.

  --- alıntı ---

  bakın bu dramdır :d

  siz bu kafayla giderseniz daha çok şampiyonluğumuzu izlersiniz, aman hiç değişmeyin böyle çok güzel böyle kalın.
 • insanlardan biraz anlıyorsam buradaki elemanların %90'ı en fazla 15 yaşındadır.

  bunu dalgasına söylemiyorum. ben interneti elime ilk aldığımda yaklaşık 13-14 yaşlarımdaydım. aynen bu elemanların yaptığı gibi fenerbahçe'nin yaptığı her hamleye bağırıp çağırırdım. her zaman için devlet tarafından kollandıklarını falan söylerdim. herhangi bir şeye dayandırmadan sadece bunu yazardım.

  şimdi aynısını bunlar yapıyor. geçen sene şike yapıp küme düşmeyen, yasaları değiştiren adamlar devletin bizi kolladığını düşünüyor. en ufak bir soru işaretinde hisse senetlerini ve şirketleri incelemeye alan imkb ve spk'dan gelen parayla transfer yaptığımızı düşünüyorlar. aralarında hala ali sami yen arena'yı devletin bize bedavaya verdiğini düşünenler var ki bunlara ali sami yen stadı arazisinden devletin sağladığı 350+ milyon dolarla trabzonspor ve bursaspor'un yeni statlarının yapıldığını söylesen intihar ederler. dahası aralarında uefa ve fifa'nın sadece galatasaray'a çalıştığını, galatasaray'ın bu kurumlarda çok güçlü lobisi olduğunu söyleyenler var.

  korkuyorlar.

  çemkiriyorlar.

  açın bakın transfer bölümlerine. yönetime giydirenler, istifa isteyenler gırla. sanmayın ki bu kadar öfke sırf belhanda alınmadı diye. o kadar küçük düşünüyorlar ki bu kadar sinir ve nefret sadece sneijder ve drogba transferlerine cevap veremedikleri için. çünkü onlar da biliyor ki emre ve webo'yu toplasan drogba'nın sol ayağı etmez. ve hala galatasaray taraftarlarının emre transferiyle korktuğunu düşünüyorlar.

  adamın teki başlık açmış, sneijder'in basına verilen ilk formalı fotoğrafında neden türk bayrağı yok, diye. çünkü biz fransız takımıymışız, o bayrağı taşımaktan gocunuyormuşuz. adamın teki ibretlik cevap vermiş, kuyt bize transfer olduğunda giydiği ilk formada da türk bayrağı yoktu diye. makaraya gel.

  ulan gerizekalı, ulan aptal herif. eğer dünya bugün türkiye'de futbol oynandığını biliyorsa, bu galatasaray'ın 14 sene şampiyonluk özelemini noktalandırdığı eskişehirspor maçıyla, neuchatel maçlarıyla, monaco, manchester united maçlarıyla başlayıp 25 ağustos 2000 galatasaray real madrid ile devam eden ve bugün büyüyerek daha da ileri giden o serüvenin sonucudur. eğer bugün türk bayrağı avrupa'da dalgalanıyorsa, o bayrağı oraya galatasaray taşımıştır. türkiye denince istanbul, istanbul denince de ekranın skor bölümünde yazan "galatasaray istanbul" akla geliyorsa dünya bizim türk olduğumuzu zaten biliyordur.

  korkuyorlar.

  çok korkuyorlar.

  ümitsizler.

  çok ümitsizler.

  kümede kal galatasaray diye gönüllerince bağırdıklarında, galatasaray'ın bir düşüp bin kalkacağını hesap edememişlerdi. galatasaray hep o adnan polat döneminde, rahmetli özhan canaydın dönemindeki gibi kalacak, fenerbahçe'nin şamaroğlanı olacak zannetmişlerdi. "yemin ettik gelecek güzel günler" dediğimizde bizi dikkate almamışlardı.

  alkışlayacaksınız.

  müzemizdeki tek eksiği de tamamlayınca bizi alkışlayacaksınız.

  içiniz gidecek.

  kıskanacaksınız.

  ertesi gün evde, işte, okulda "helal olsun, türkler de kupa kazandı, bunun galatasaray'ı fenerbahçe'si yok" diyeceksiniz.

  yalandan kutlayacaksınız.

  ama hepiniz, biriniz değil hepiniz, o gece yastığınıza baş koyduğunuzda hüngür hüngür ağlayacaksınız.

  çünkü biz yemin ettik, siz bize gülerken biz intikam için yemin ettik ve dedik ki:

  haramilerin saltanatını yıkacağız !

  *
 • --- alıntı ---

  şunları yenelim farkı 1 yapalım
  ardından bunlar sivas bjk falan oynayacak

  alalım altımıza bunları da kim şampiyon oluyorsa olsun sonra ts başak vs..

  http://forum.antu.com/...D=85270&sayfa=16

  --- alıntı ---

  mevzubahis galatasaray şampiyonluğu olunca azılı düşmanları ts'nin altına yatmaya hazırlanan üyelere sahip oluşum.

  yok damat yok şenol güneş falan göstergede düşman. bunların asıl hedeflerini hepimiz çok iyi biliyoruz.

  üst üste koya koya 23'e yürüyoruz. hepinize geçmiş olsun.
 • başarısızlıkla geçen yıllardan sonra iyiden iyiye kafayı üşütmüş fenerbahçe taraftarının sosyal medya platformu. bu siteye girip biraz başlıklarda gezinince dünyayı üç yapının yönettiğini anlıyorsunuz; rockefeller ailesi, rothschild ailesi ve galatasaray lobisi*. bunlara göre tüm federasyon, tüm hakem kurulu ve tüm medya bizim elimizde. hani şu kulüp yöneticilerinden nihat özdemir'in başkanı olduğu federasyon, hani şu zorlu toplantılarında başkanlarının yanında olan ve başkanları ile ticari ilişkisi olan zekeriya alp'in başkanı olduğu hakem kurulu, hani şu galatasaray maçlarının bile rıdvan dilmen, tümer metin gibi adamların yorumladığı, şöyle bir kanalları gezdiğinde galatasaray'ın hakkını savunan adamların bir elin parmağını geçmeyecek medya. galatasaray sözlük'ten çıkan uğur karakullukçu bile tarafsız olacağım ayağına bizi yerden yere vururken, medyadaki tüm fenerliler adeta amigo. cidden başarısızlıktan nereye saracaklarını şaşırdılar. yazık.
 • --- alıntı ---

  şu anda yapılması gereken medyasıyla‚ saha içiyle‚ saha dışıyla‚ masa başıyla seferber olup igs dışındaki alternatiflerden birini şampiyon yaptırmaktır. mesela fb taraftarı organize olup igsnin deplasman maçlarını igs için cehenneme çevirmelidir. eğer varsa hala gücümüz basında ft ve köpeklerinin yedikleri naneler kamuoyuna yansıtılıp ortalık inletilmelidir. bu sene şampiyon olamamalı bu k..pekler. trabzon olmalı ama bu a...çaklar olamamalı. onlar nasıl seferber olup denizli´de taş koydularsa biz de koymalıyız!!!!

  --- alıntı ---

  - damat ts'yi kolluyor len, ts şampiyon olmamali len. iktidar desteği var len!

  + haci , gs şampiyonluğa gidiyor...

  - ne yapıyorsanız yapın aman gs şampiyon olmasın, gerekirse ts şampiyon olsun ama parator şampiyon olmasın ühühühüh.

  sizin karakterinize s...kayım ben. asalak böcek sürüsü.
 • milan baros transferi gecesi

  gece 20.00 suları antu forumları :

  başlık : baros g.saray´da gibiymiş !!!!

  white : yuh derim
  anelka_anelkaaa_ : alamazlarki artık satacakları neyleri kaldı borç gırtlakta saten
  ismozka : muhahahaaaaaaaaaa derim
  backagain : balonun önde gideni..
  özgün bozkurt : uçakta mı :)
  ingfener :
  baros 6s´de gibiymiş .... miş miş
  her an istanbul havalimanina inebilirmiş miş miş
  2 gün sonra: aaahhh... baros niye gelmedi?

  lacisari : onu zor alırlar ıste
  mcv : yoksa ucaga da binmis mi???

  saat 01.00 suları :

  başlık : milan baros gese de
  leandnt : renkdaşlar eğri oturalım ama doğru konuşalım... rakibimiz aldığı için oyuncuyu küçük görmeye, kötülemeye çalışsakta , eski formundan uzak da olsa milan baros dünya çapında tanınan , süper bir forvettir. türk futboluna hayırlı olur inşallah... adamların 3 yabancı (meira , kewell , baros) transferide çok iyi...

  lion trainer : camiamıza geçmiş olsun. bu sezon için beklentilerinizi yavaş yavaş düşürün derim

  blue_torch : köküne kadar tebrik ediyorum aldı adamlar işte iyi veya kötü ne olursa olsun ama belirsizlikten daha iyidir!!!!!!! artık yeter 3.ligten bi oyuncumu alıcaz yoksa barcelonadan bilmem kimi mi alıcaz ne yapıcaksak yapalım yeter artık!!!!!

  ontheline : baros nokta ve çok iyi bir transfer.
  gecen gün gsnin macını seyrederken forvetleri yok en azından diyordum.
  şimdi o da var.

  *.