• 2
  2020-2021 sezonunda victoria macaulay'ın yerini doldurması için transfer edilen uzun forvet. ortamlarda 2018 dünya kupasında amerika'ya attığı 30 sayıyla bilinmektedir. 2 sezondur 2018'de eurocup finalinde geçtiğimiz reyer venezia'da forma giyiyor; takımın asist, sayı, ribaund istatistiklerinde ilk üç sırada dolanıyordu. hatta geçtiğimiz 2019-2020 sezonunda takım içindeki iki rakibinden biri yine eurocup sezonunda formamızı giyen gintare petronyte idi.

  bunun dışında kariyerinde castors braine, usk prag, chevakata ve ttt riga gibi takımlar var. tüm bu takımların ortak noktası bizim avrupa'da bu sezon için hedeflediğimiz seviyelerde mücadele eden takımlar olması. bu bakımdan takıma tecrübesiyle çok şey katacağı aşikar. bunun yanında topla oynamayı çok seven bir oyuncu olduğunu ve bu yüzden genelde atış yüzdesinin düştüğünü de belirtmek gerekir sanırım. hartley ile birlikte bu konuda top paylaşımının iyi ayarlanması, bu konuda birbirlerine saygı göstermeleri lazım.

  tecrübesine rağmen victoria macaulay'ın yarattığı etkiyi yaratıp yaratamayacağı da ayrı bir soru işareti. eğer çaylak bella alarie de beklenen katkıyı yapamazsa takımın pota altında tek başına mücadele etmek zorunda kalacak olması da cabası...
 • 3
  2020-2021 sezonunun takımımız adına mvp'si. bu sene bir sürü oyuncu geldi gitti ama kendisinin katkısına yaklaşabilen olmadı.

  sene başında güvenilmez olduğunu söyleyen, yetersiz olduğunu söyleyen isimler oldu fakat kendisi bu sene öyle bir karakter koydu ki herkes seneye takımda kalmasında hemfikir. bazı maçlar kötü performans gösterse de sonuna kadar savaştı bütün sezon. karakter olarak jelena dubljevic'e benzese de performans olarak onun da üstünde oldu bence. bu tarz oyuncuları bir şekilde bulmayı başarıyoruz gerçekten.

  umuyorum seneye de takımımızda kalır. zaten 4 numara pozisyonu kolay bulunmuyorken bir de avrupalı bir 4 numarayı elimizden kaçırmamalıyız. bu sezon için de kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!