• dün gece itibariyle tekrar üye alımlarına başlayan bağımsız yorumların yapıldığı oluşum.

  --- alıntı ---

  değerli arkadaşlar merhaba,

  göreve geldiğimizden itibaren yaklaşık 1 aylık süreci geride bıraktık. öncelikle bu zamana kadar bizlerden önce forumun devamlılığını ve gelişimini sağlamış ve bizi bu vazgeçilmez platformda bir araya getirmiş tüm geçmiş yönetimlere teşekkürlerimizi sunarız.

  görevi devraldıktan sonra geçen 1 aylık süre boyunca forumu 'yönetici' boyutundan tanımayı ve mevcut ekibin birbiri ile tanışmasını bekledik. bunun yanında fikirlerimizi tartıştık ve yol haritamızı belirlemeye çalıştık.

  bu gece itibari ile forumumuza üye alımı bir süre için tekrardan aktif hale gelecektir. yeni üye olacak tüm arkadaşlarımıza şimdiden 'hoşgeldiniz' der, üyelik koşullarını aşağıda bilgilerinize sunarız:

  alisamiyen.net forumlarına üyelik ücretsizdir.

  üyelik için kişinin adı, soyadı, t.c. kimlik numarası ve geçerli bir e-posta adresi ve doğum tarihi bilgisi şarttır. onaylanan tc kimlik numaraları hiçbir surette alisamiyen.net yönetimi tarafından saklanmaz. foruma sahte/takma isim, lakap ya da sahte e-posta adresi ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir, daha önceden kabul edilmiş olmaları halinde uzaklaştırılacaklardır.

  forum yönetimi, üyenin başvuru formuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ya da yasal sorundan alisamiyen.net yönetimi sorumluluk kabul etmez.

  hiçbir kullanıcı kendi adı ve soyadı ile aldığı kullanıcı şifresini başka bir kimse, forum üyesi ya da forum moderatörü ve yöneticisi ile paylaşmamalıdır. kendi kullanıcı adı veya şifresini bir başkasına kullandırtan üyelerin bu durumun tespiti halinde üyeliklerine son verilir, bu yolla gönderilecek yazılardan yasalar karşısında kendi yazıları kadar sorumlu olacaklardır.

  üyelik başvurusu esnasında "galatasaray ve alisamiyen.net" temalı bir yazı yazmanızı rica ederiz. tc kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi bildirmeniz, üyelik onayı için şarttır.

  forum kuralları, her konu başlığının üzerinde sabit bir başlıkta yer almaktadır.

  önemli not: lütfen, üyelik işleminin sonunda çikan mesaji dikkate almayiniz!

  --- alıntı ---

  http://www.ali-sami-yen.net/forum.php