resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:57
Uyruk:Türkiye
 • 6287
  son 10 senede 700 puan aldık ama şampiyonlugumuz yok diyerek düşük iqlu taraftarını manipüle eden şark kurnazi.

  ali başkan, gel ben sana açıklayayım ve kafandaki soru işaretlerini gidereyim. yalnız yazdıklarımı devlet bahçeli'nin ses tonuyla oku. önce o 700'un yanındaki iki sıfırı at. kaldı mı 7! sen kaç yıl başkanlık yaptın? 6! şimdi 7 ile 6'yi çarp, etti mi 42! bu gaaasssaray'in şampiyonluk sayısı kaç? 23! çıkar 42'den 23'ü! 19 yapaaaaaar ve milliyetçi hareketin pardon fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı! hesap kitap herşey ortada. daha da boş yapma artık.
 • 6288
  bu enteresan karakter bizi diri tutuyor. iddia ediyorum başkan olarak kalmaya devam ederse gördüğü gs şampiyonluk ortalaması aziz yıldırım'ı geçecektir. avrupa'da da büyük başarılara imza atarız. galatasaray camiasını son yıllarda kendisi kadar iyi kenetleyen başka bir kişi, kurum ya da durum olmadı.

  isterse daha yıllarca başkan kalsın. bu yeteneksizden çekinecek halimiz yok. bu kadar beceriksiz ve loser olmasına rağmen sadece parası var diye tahammül ediyorlar. galatasaray başkanı olsa paranı da al git diyerek çoktan sepetlemiştik.

  ama bu psikolojisi bozuk zat toplumun huzurunu ciddi anlamda bozuyor. şimdi etrafınızdaki fenerlileri düşünün. bu şahıs onların toplamı ve üstelik para, zaman ve emek de harcıyor. fenerliler küçük küçük birer zübük ve içlerinden böyle büyük bir zübük çıkarmışlar. mantaliteleri değişmezse işleri çok zor.

  bakın ne buldum. başkan seçilmeden önce ne söylemiş.
  https://twitter.com/...s/973294740891463680
 • 6289
  aşırı yıprandı, psikolojisi ciddi manada bozuldu. legal harcama limitlerine de ulaştı. yani bu anlamda fenerbahçe'nin başında kalması bizim için çok iyi olur. bundan daha kötü bir başkan gelemez.
  diğer taraftan gururu paspas oldu ve salon adamı rolünden, rambo okan seviyesine kadar düştü. işin kötüsü başarı gelmedikçe karakteri daha da bozulmaya müsait. şu haliyle bile artık bir sürü insana "lanet olsun futboluna da kupasına da." dedirtmişken, önümüzdeki sezon transferlerle daha rahat şampiyon olsak bile kalması halinde iyice tiksindirecek bizi belli ki.

  güçlü bir takım kuracak, temiz oynayacak, gerçek anlamda rekabet edecek bir başkan gelir umarım ama bu çapsızlarda ali koç'u gönderecek omurga yok maalesef. domuzla güreşmeye bir süre daha devam edeceğiz. bakalım aziz abisinden ne öğrenmiş. daha ne kadar pisliğe bulaşıp midemizi bulandıracak.
 • 6292
  zaman, emek, itibar ve para harcayarak kurduğu bir çark var. bu sene şampiyon olamazsa benden bu kadar diyeceğini hiç sanmıyorum. kurduğu düzenle seneye yine şampiyonluğun en büyük adayı. galatasaray son iki senedeki gibi rekor kırmazsa, dehşet-ül vahşet oynamasa fener mart ayında bile şampiyon olur. tff, pfdk, hakemler, medya, siyaset, valiler, koç holdingin kasası, ligdeki takımların %70’i fenerbahçe’ye çalışıyor.

  bu sene şampiyon olmamız bu yüzden önemli. bu gücün elinden bir şampiyonluk almış olacağız. konacağımız gelirler ellerini zayıflatacak. bu düzenle aslında fenerbahçe’yi bayern yapar. adını fenerbahçe tarihine altın harflerle yazdırır. tek engel galatasaray’ın direnci. bizim seneye de böyle oynayacağımızın garantisi yok. ama banka hesabına yük olabiliriz. eğer bırakıp giderse bütün düzeni kısa sürede çökecek. ondan sonra bakalım kim feneri kollayacak.
 • 6294
  yabancı hakem konusunda blöf yaptığını düşündüğüm büyük galatasaraylı.
  ülkedeki milliyetçi kafa herkesin malumu, yabancı hakem söz konusu olduğunda "biz bize yeteriz!!!!"ciler ortaya çıkacaktı, "türkiye'de türk hakem olur!" diyenler türeyecekti diye düşündü. bu blöfü federasyon gördü ve "al bakalım yabancı hakem" dedi. ali koç da aldı.

  bu şovenizm yapılsaydı kendisi mağdur olacak ve "yabancı hakem istedik vermediler" diyecekti, elinde patladı.

  tüm planını yabancı hakem'in getirilmeyeceğine olan inancıyla yaptığını düşünüyorum.

  gerçekten road runner'daki çakal gibi, sürekli plan yapıyor ama hep yeniliyor. muazzam.
 • 6295
  türkiye'deki futbol taraftarlarının başarısız olmasını kabullenemediği zat. sadece fenerlisi değil cimbomlusu da öyle. tez kısaca şu: bu kadar parası var, nasıl başarılı olamıyor. benim cevabım da şu: çünkü basiretsiz, çünkü beceriksiz, çünkü bir camiaya liderlik yapabilecek kabiliyeti yok. çünkü boş teneke.

  sadece bu nisan ayında yaşadıklarımıza bir bakalım. filmi ligden çekilecem diye topladığı kongreden sonrasına saralım. kongre de rezaletti, zaten tam orada saha dışına çıktılar, orasını geçelim. galatasaray ile önünde oynayacağın iki maç iki kupa var aslında. galatasaray ligde iki puan senin önünde, kısmi bir avantajı var. hırslı olması gereken, bir şeyleri ispat etmesi gereken taraf fenerbahçe tarafı. çıkıp galatasaray'ı yenerek onlardan iyi olduğunu takımın ispatlayabilir. kaybedeceğin şeyi de 1,5 ay sonra ligde telafi edebilirsin. peki ne yapıyorsun, avrupa kupası maçı var diyip maça çıkmayıp protesto yapıyorsun. o gününü icardi ayrıca mahvediyor. yaptığın protesto dünyada bile anlaşılmıyor. korkak kaçak diye addediliyorsun. üstelik futbolcularına da galatasaray futbol takımıyla challenge yapma imkanı dahi tanımıyorsun, onların da özgüven gidiyor. ilk olympiakos maçına çıkıyorsun. dinlenmek işe yaramıyor. takımda hala eksikler var, skor olmuş 3-0, asıl kadrona dönünce de maç 3-2 oluyor. bu arada federasyon karagümrük maçını erteleyelim diyor, bunu bile reddediyorsun. olympiakos ikinci maça dinlenip çıkarken sen karagümrük'le yoruluyorsun. ikinci olympiakos maçı geliyor. maç uzatmaya gidiyor. bu sefer de teknik direktörün lig için as oyuncularını oyundan alıyor. zaten almak zorunda, çünkü takım bitik. senin sayende bitik. daha kötüsü de oluyor, penaltılarla trajik bir biçimde avrupa'ya veda ediyorsun. o yorgun takım sivas'a gidiyor, sivasspor çok da niyeti olmadan puanı kapıyor. yani avrupa için süper kupayı feda ediyorsun. lig için de avrupa'yı feda ediyorsun. ama elinde lig bile kalmıyor. neden peki? çünkü berbat kararlar alan birisin. bütün düğmeleri yanlış ilikledin. takımını fiziksel ve psikolojik olarak bitirdin. yabancı hakemi zaten geçtim, orada da çuvalladın. bu kadar aptal kararlar alan biri herkesi satın alacak kadar zengin olsa ne olur? fenerbahçe taraftarı gerçekten bu adamın mallıklarını idrak edemiyor. herkesin dilinde bir ismail kartal. sanki o gidince her şey hallolacak. o sadece bir piyon, hatta rolünü oynayan bir figüran. bütün büyük hatalar ise ali koç'un. galatasaray'ın bile topladığı 90 puan bu adama yazar. çünkü sağolsun kendi taraftarını güdecem derken bizi de bütünleştirip her maça konsantre ediyor. öyle bir zat işte.

  bu adamdan olmaz, olmayacak kardeşim. neyse bırakırsa fener batarmış. bak bu söylem bile fener taraftarını ürkütmeli. ama o akıl nerede!
App Store'dan indirin Google Play'den alın