resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:57
Uyruk:Türkiye
 • 6220
  sezon sonu fb başkanlığına aday olmayacağını söylüyor ama kesinlikle yalan. %100 yeniden aday olacak. babalarının paralarıyla bugüne dek her şeyi elde eden tipler, başarısızlığı asla kabul etmezler.

  yaptığı taktik klasik bir aziz yıldırım taktiğidir. taraftarının ''lütfen bizi bırakma'' diye yalvarmasını bekliyorlar. zamanında aziz'e yapıldığı gibi. ama aziz öyle ya da böyle bazen başarı elde ediyordu.

  bu yalı bebesi 5.5 senede sadece 1 tane ztk kazandı. umarım başka bir şey de kazanamayacak zaten. avrupa'dan en iyi ihtimalle yarı finalde elenecekler, ligde de biz gerekeni yapacağız.
 • 6222
  başkanlığa gelir gelmez başarılarıyla gençliğini yiyen, senelerini zehreden fatih terim'i gözüne kestirip onu düşürmek için bütün maddi gücünü harcayan, yok etmeye çalıştığı fatih terim'e 1 şampiyonluk veren, biri 20 yıllık seriye son veren maç olmak üzere 2 iç saha mağlubiyeti yaşayan, nihayet hayalleri gerçekleşip fatih terim görevden alındıktan sadece 6 ay sonra ise fatih terim regen'le karşılaşan maviş.

  llyod george'un atatürk için söylediği iddia edilen "tarih 100 yılda bir dahi yetiştirir" sözüne benzer şekilde "galatasaray 40 yılda bir dahi teknik direktör yetiştirir, ikisi de bize denk geldi, ikisi de belamızı s..ti" şeklinde söylense yeridir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın