resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:57
Uyruk:Türkiye
  • 6217
    futbol iklimini bu kadar bozduğu için dün akşam ki maçta* kendisine bolca ah ettiğim fenerbahçe başkanı. akşam maçın başlaması ile birlikte stresten resmen hasta oldum. maçı izleyemedim. ben her sezon bunları yaşamak istemiyorum. ben sadece kendi takımımın oyununa odaklanmak istiyorum. iyi olduğumuz zaman şampiyonluk yaşamak istiyorum. o kadar.
  • 6219
    tff başkanlığı için destek verdiği servet yardımcı ile ilgili mart 2022'de şöyle bir açıklaması vardı:

    "adaletsizliğin en uç noktasına geldik. bizim servet bey'le derdimiz var. servet bey'e soruyorum, 2019 yılında bir hakemi arayıp küfürler ettiniz mi, tehdit ettiniz mi? ben bunun cevabını sizden istiyorum. bunun cevabı bende var. geçen haftaki açıklamamızdan sonra ağır yeminler ederek, atamalarla alakanız olmadığını söylüyorsunuz. ben de iddia ediyorum. istiyorsanız televizyona çıkıp, konuşalım. var mı yok mu? bu saatten sonra, bulunduğunuz yapacağınız her şeyi, gözümüz kulağımız açık şekilde, dikkatler sizin üstünüzde. sizi insan olarak severim ama iş artık özel ilişkileri geçmiştir. siz bu sektöre zarar veriyorsunuz. hakem işlerine girmeyin ve yönlendirme yapmayın. yolda hakem görseniz yolunuzu çevirin. sadece siz değil, bunu yapanlar karda yürüyüp iz bırakmayan şekilde yapıyorlar. bir süre bizim stadyumumuza gelmemenizi dostunuz olarak tavsiye ediyorum"

    bunun videoları da internette mevcut. galatasaray yönetiminin bundan sonra yapacağı iş bellidir. ali koç birinci ağızdan servet yardımcı'yı desteklediğini açıklar açıklamaz bu videoyu tak diye koyacak önüne.
App Store'dan indirin Google Play'den alın