• 1
  1993 doğumlu, meksikalı oyun kurucu. 2017-2018 sezonunda riga'da oynayıp asist kralı olarak banvit'e gelmişti. banvit ile 2018-2019 sezonunda 14.9 sayı, 2.8 ribaund, 5.6 asist ortalamaları ile oynadı. önümüzdeki sezon için bizimle anlaştığı söyleniyor. gelirse gayet iyi bir tansfer olur. fakat galatasaray transfer politikasını biraz değiştirmiş. bu sene yabancı oyuncu olarak genelde ligimizdeki oyuncularla ilgileniyoruz. neyse, hayırlı olsun diyelim.

  https://twitter.com/.../1147567965564559360
 • 2
  sözlüğe fenerbahçe'den daha da nefret etmek için taze bir bilgi verelim.

  yiğit arslan gibi kalite bir kumaşla anlaşan galatasaray erkek basketbol takımının ikinci iyi hamlesi, geçtiğimiz sezon banvit'le şahane bir yıl geçiren perez olacaktı. esas pozisyonu pg olmayan, daha doğrusu ana rolü oyun kurucu olmayan tai webster'dan sonra ilaç kere ilaç olacak olan perez'le kurulacak yapı heyecan verici(ydi). peki ne mi oldu? fenerbahçe erkek basketbol takımı, geçtiğimiz seneyi zalgiris kaunas'ta geçiren leo westermann'a sulandı hatta büyük olasılıkla bitti bu iş yazılanlara göre; zalgiris de westermann'ın yokluğunu kapatmak için perez'e yöneldi. neredeyse takımımıza dahil olacak olan perez de önüne euroleague fırsatı gelince bizle olan görüşmesini durdurdu.

  henüz bitmiş bir şey, resmi olarak yatan bir hamle söz konusu değil ancak gidişat birden terse döndü fenerbahçe'nin westermann'a olan ilgisi sebebiyle.

  transfer yatmaz da perez takımımıza dahil olursa; geçen sezon eksikliğini o biçim hissettiğimiz hatta bu sebepten ötürü aaron harrison'ı o bölgede kullanmak zorunda kaldığımız oyun kurucu rolü için biçilmiş kaftan bir oyuncu perez. banvit'i jordan morgan ve tolga geçim'le birlikte ayakta tutan isim olmuştu sezon boyunca. skorer kimliği ve asist özelliği sayesinde iyi seviye takımlara karşı da parlak performanslar sergilemişti. çok isterim takıma dahil olmasını.

  beklemedeyiz.

  e: https://twitter.com/.../1148496869217075200 çok yazık oldu.