• 1
  ingiliz çizer. bu ingiliz kardeşimizi ilgi alanımıza sokan futbolla ilgili yaptığı illüstrasyonlar. unutulmaz futbol olaylarını birleştirerek tek bir karede çizmekte.

  takım bazında oluşturduklarının yanında, tüm futbol tarihinin unutulmaz olaylarını barındıran bir çalışması da var. bu çalışmasının içinde* ulubatlı souness da bulunmakta. galatasaray eşofmanıyla galatasaray bayrağını diktiği an unutulmaz futbol olayları arasında yerini almış.

  futbol tarihinin unutulmaz olayları illüstrasyonu: https://pbs.twimg.com/media/DA_jJn_XcAAMAFC.jpg

  sanatçının çizimleri poster olarak http://footballmishmash.com/ adresinden satılmakta.
  sanatçının twitter adresi https://twitter.com/footymishmash

  gönül isterdi ki çizimi güzel bir arkadaş çıksın emek verip yapsın; sadece galatasaray özelinde galatasaray tarihinden olayları barındıran bir çizim olsun, poster olarak asalım duvarımıza.

  edit: resimde ayrıca şuanda takımımızda bulunan de jong'un xabi alonso'ya attığı street fighter tekmesi de bulunmakta. bu ayrıntıyı gören ve resmin daha büyük halinin linkini gönderen aseriousmane teşekkürler.
  https://i.pinimg.com/...326a76df6f479719.jpg

  edit 2: resimde ayrıca saha kısmının en sağında 2002 dünya kupası brezilya türkiye maçında hakan ünsal'ın vurduğu topta yüzünü tutarak hakemi yanıltan rivaldo da var. bu bilgi için conteye teşekkürler.