• 2
  18 mart chealse galatasaray maçı sonrasında yaptıkları bir habere göre ünal aysal şöyle bir demeç vermiş(miş)

  " formsuz 42lüye ayar"
  "ünal aysal, taraftarın büyük tepki gösterdiği melo, selçuk, burak ve sneijder'e uyarı yapılması için teknik heyet ile görüştü.

  stamford brigde'te özellikle 4 oyuncu büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı. solda, yani istemediği yerde oynayan sneijder, melo, selçuk ve burak yılmaz... 4 ismin durumundan memnun olmayan taraftarlar büyük tepki göstermişti. ünal aysal da bu yıldızların halinden mutlu olmadığı için teknik heyet ile bir görüşme yaptı. "

  ulan sizin yapacağınız haberciliğe ... tövbe töve. ligtv.com.tr de bunlara çanak tutup haberi sitesinde yayınlamış. ulan hıyar herifler bari sallayacaksınız takımın ruhunu yansıtan 2 adamdan* birine olsun sallamayın da gözümüz yaşarsın amk.

  işiniz gücünüz yok aldığınız emirler doğrultusunda taraftara huzurszuluk verin siz aklınızca! kudurun amk!
  (bkz: yavşak fenerbahçe medyası)
  (bkz: galatasarayın medyadaki düşmanları)
 • 3
  türk spor basını içerisinde en düşük itibara sahip olan gazetelerden birisidir. hazırladıkları haberlere kendilerinin bile inandıklarını zannetmiyorum. berberde sıra beklerken düzenli olarak kendilerini okuma imkanım olurdu ve maç sonuçları dışındaki hemen hemen her şey adeta forum tadındaki iddialardan ve dedikodulardan ibaretti. işin ilginç kısmı şu ki kendilerinin ortaya attığı duyumlara ya da transfer söylemlerine berberim başta olmak üzere tüm müdavimler komedi gözüyle bakıyordu.

  işin garip kısmı şu ki tüm bu komediye rağmen niçin o dükkana ısrarla akşam gazetesi alınıyordu işte orası meçhul... belki de magazin kısmı içindir ne bileyim!
 • 6
  http://tinypic.com/...amp;s=8#.U962zPl_tic

  erkan koyuncu'nun ölümüne normal bir taraftardan, vatandaştan daha fazla yandı içim. çünkü ben de gazeteciyim. bunu takdir görmek için yazmadım. muhabirlerin, basın emekçilerinin üç kuruş para kazanmak için nasıl çabaladıklarını bilirim. yaşanan acı büyük. her kim sorumlu ise cezasını çeksin, hesabını versin ancak...

  akşam gazetesi kim lan? ne yapar bu gazete? 'pravda'dan ne farkı vardır günümüzde? hangi çalışanına günü gününe verir maaşını? personelinin hakkını adam gibi savunur mu? iktidarın yılmaz savunucusu olan bu 'süreli yayın' başka hangi olayda bu denli gerçekçi ve sert olabilmiştir? yukarıdaki entryde söylendiği gibi "soma" hakkında şehit madencilerin dramlarını günlerce çarşaf çarşaf yayınlarken, neden bu olayın 'baş' sorumluları hakkında sessiz kalmıştır?

  şu soruların neredeyse tamamının cevabı belli aslında. herkes biliyor ama kimse ses çıkartmıyor.

  mekanın cennet olsun erkan koyuncu...
 • 8
  --- alıntı ---

  antrenmanlarda, maç içerisinde fatih terim’in sergilediği tavırlardan, üsluptan ve yaklaşımdan rahatsız olan n’zonzi ile seri’nin takımdan ayrılmak istedikleri öğrenilirken, iki yıldızın da ocak ayında kulüplerine geri dönebileceği bildirildi. durumu menajerleriyle paylaşan iki futbolcunun galatasaray’ı kafalarından sildiği ifade edilirken, yönetimin gelişmelerden haberdar olduğu, fakat oyuncuların temsilcilerine ‘florya’nın patronu hocadır’ şeklinde yanıt verdiği kaydedildi.

  --- alıntı ---

  öğrenildi, bildirildi, kaydedildi. ucu açık ifadelerle haber yapan zihniyet. kimden öğrendin kardeşim. seriyle mi takılıyorsunuz her gün? akşam beraber mi yemek yiyorsunuz? işiniz gücünüz algı kasmak. başka da bir sike yaramıyorsunuz!