• 1
  sporting gijón'da kiralık olarak forma giymekte olan 18 kasım 1996 doğumlu, 1.77 boyundaki katarlı genç yetenek. kısaca akram afif olarak bilinir. sağ ayağını etkili kullanmakta olup; sol kanat, sağ kanat ve forvet arkası olarak görev yapabilmektedir.

  2012 yılında, henüz 14 yaşındayken sevilla scoutları kendisini al-sadd sports club'ta keşfetmiş ve avrupa futboluyla tanıştırmıştır. sevilla kulübü altyapısında 2 yıl eğitim aldıktan sonra daha bir diğer ispanyol ekibi villarreal'e kiralanmıştır. altyapı eğitiminin tamamlandığı ve artık resmi maçlara çıkması gerektiği düşünüldüğü dönemde ise belçika ligi ekiplerinden kas eupen'e kiralanmıştır. burada 1.5 yıl boyunca 26 resmi maça çıkıp 8 gol, 1 asistlik performans sergilemiş, nihayetinde bonservisi villarreal tarafından satın alınmıştır.

  katar u19 ve u20 takımlarıyla 12 maça çıkıp 5 gol kaydetmiştir, a milli takımda ise 12 maçta 1 golü vardır.

  http://gss.gs/ZYu.jpg
  http://gss.gs/1WM.jpg

  https://youtu.be/DLzZAwTP71Y
 • 2
  ayakları bayağı iyi görünen genç oyuncu. şu an villereal'in malıymış fakat sezonu katar'da kiralık olarak geçirmiş. genç yaşta sevilla altyapısında eğitim alarak avrupa piyasasına çokmış ve ispanya, belçika ve katar arasında mekik dokumuş.dış basında beşiktaş kendisiyle ilgileniyor söylentileri çıkmış. sanırım abdullah avcı'nın takip ettiği bir isim.