• 1
  fellik fellik kurtuluş yolları aradığımız günlerde ortalıkta görünmeyip, herşeyin düzlüğe çıkmaya yüz tuttuğu günlerde hangi yüz ile ben adayım diyebilecek bu adam merak ediyorum. çok ağır şeyler yazmak istiyorum ama bizim liseci dinozorlar gidip seçerler bide bi tarafımıza girebilir demiyorum. şu kadarını diyebilirim herhalde. bi siktirin gidin çay koyun ulan...
 • 5
  bildiğin maşadır. ribery olayında ortaya çıkıp ben bu sorunu çözeceğim dediğinde kahraman olur korkusuyla özhan canaydın tarafından apar topar kulüpten uzaklaştırılmıştır. fakat şimdi yine özhan canaydın ve o zihniyetteki liseciler tarafından başkan adayı olarak gösterilmektedir.

  adnan polat kıçını yırtsın rivanın imarını alsın, stadyum inşaatı son hız devam etsin, eski yönetime inat mükemmel transferler yapılsın, sportif a.ş futbol a.ş birleşme süreci sona yaklaşsın sonra siz gelin herşeyin üzerine başkan adayı olun. yok yaaa. adamın g.tünden kan alırlar asım, bunlara oy vereceklere veya vermeyi düşünen kararsızlara buradan selamlar olsun, taraftarı ayaklandırmayın.
 • 6
  eğer liselilerin tamamından oy alırsa ki öyle gözüküyor, polat başkanı zorlar diye düşünüyorum. ama arada akıllı adamlar da çıkar diye düşünmeden de edemiyorum bir taraftan. bu kadar olumlu işler yapan veya yapmaya çalışan bir yönetime ( hatalarda olacak arada sırada ) taş koymaya çalışmak yanlıştır. hatta adaylığını açıklamasında bile bir kurnazlık seziyorum.
 • 8
  bırakın futbolu, kulübü, transferi, rijkaard'ı; dünyadan haberi olmayan kongre üyesi yaşlı amcalara bakınca seçilmesinden ciddi ciddi korktuğum başkan adayıdır.

  ayrıca iktidar hırsıyla bir tarafından başarısızlık uyduran muhalif isimler tarafından da ciddi ciddi desteklenmektedir.

  neymiş? şirketler birleşmemiş, kewell alınmış, baros alınmış, takım beşinci olmuş. takımın beşinci olup da kredi kartlarından, telefon operatörlerinden, turuncu formalardan, mor formalardan, atkılardan bu kadar gelir elde edildiğini görmüşler mi? yok.

  neymiş? kewell'a, baros'a, gio'ya, rijkaard'a verilen paralarla şirketler çoktan birleşirmiş. peki baktınız mı bu transferlerin parası nasıl ödeniyor, ne kadar vadeye yayılmış, kulübe ne yük getirmiş? bu transferler yapıldığında kulübün borcu ne kadar azalmış? yok.

  peki, bu transferlere yanlış diyecek kadar akıl fakiri olduğunuzu da not edersek, galatasaray'ı büyütecek vizyon sizde var mı? o da yok.

  siz zaten eski kafalılığınızı lucescu'yu gönderip fatih terim'i alarak, son döneminde takımın kanseri olan hakan şükür'ü getirerek gösterdiniz. *

  bi gidin gözünüzü seveyim... çomak sokmayın şu takıma.
 • 10
  özhan canaydın zamanında görevde bulunan , franck ribery'yi getiren adam olarak tanınan başkan adayı. içinde bulunarak gördüğü özhan canaydın döneminde başkan adayı olmayan fakat 2008-2010 yılları arasında üretilen gsbonus, gsmobile, gstv, gsstore* , gsbilyoner gibi projelerin üzerine atlamak , aslantepe'nin kaymağını yemek için aday olan adam. özhan canaydın zamanında aday olan mehmet cansun, yiğit şardan, mümtaz tahincioglu gibi isimlerin haricinde bu kongrede kim aday olursa olsun, fasa fisodur. *
 • 11
  ilk olarak klübe üye olan bir liseli olarak söyleyeyim tüm liselilerin oyunu alamaz. öyle bir olay yok kafalarda liseliler liselilere oy verir diye bir düşünceye girenlere söylüyorum ki yanlış düşünüyorsunuz. her zaman önemli olan yöentim listesidir, şurası kesin ki adnan öztürk aday olursa listesinde ses getirecek biri olmayacak bu da listesi çok güçlü adnan polat karşısında çok büyük bir fark yemesine neden olur. adnan polat bu 2 sene klübü bence iyi yönetip 2. bir şansı çoktan haketmiştir ama tek ve baya büyük bir hata olan basketbol şubesindeki skandal her ne kadar yönetim tepkisini ve duruşunu gösterse de akıllarda soru işareti yarattı (nur gencer olayı da tuzu biberi oldu) ve beklenenden düşük oy alıcak olursa bunun tek açıklaması bu olur. örnek vermem gerekirse benim gibi lise mezunu babam o skandaldan önce adnan polat'a oy vereceğini söylerken, o skandaldan sonra kesinlikle oy kullanmayacağını söylüyordu, tepkisini böyle göstericekmiş...

  bir de inan kıraç gibi yaşlı duayenlerin adnan öztürk'ü desteklemeyebileceğini de söyleyebilirim. neden mi? kredi isteğiyle yapılan olağanüstü genel kurulda adnan öztürk buna karşı çıkan bir konuşma yapmış, bir gece önce konuştuğunu ve adnan polat'ın ne yaptığını anlamadığını söylediği belirttiği inan kıraç ise son konuşmacılardan biri olarak krediye verdiği desteği söyleyip bir anda ters köşeye yatırmıştı adnan öztürk'ü, bu olay ikisinin arasını açacağa benziyordu. bu nedenle tüm yaşlı üyeler adnan öztürk'ü destekleyecek diye birşey yok onu da belirteyim.

  adnan öztürk'ün yaptığı toplantılara da katılan biri olarak söylüyorum ben bunları yani kendisinin fikirlerini bilen biriyim.. ama isteğim adnan öztürk'ün adnan polat'ın yanında seçime girmesi eminim ki bu yönetimin gücüne güç katacaktır çünkü adnan öztürk'ün adnan polat'ın yiğit şardan'la başlattığı projelere yenilerini ekleyecek güzel fikirleri olduğunu, bunlardan bazılarını bu yönetimde adnan polat'la paylaştığını da biliyorum ama gerçekleşmesi için projenin taslağını hazır etmiş bir adnan öztürk'ün de yönetimde olması lazım. adnan öztürk aday olursa maşa olmaz, hazıra da koymayacağını da eminim; gerçekten bu klüp için projeler üretiyor kendisi...

  ribery gibi parlak bir transferi yapan bir insanın haldun üstünel'le birleşirse neler yapabileceklerini düşünebiliyor musunuz?

  şundan eminim ki eğer birleşirlerse gelir olarak diğer takımların gelirleri toplansa dahi bize erişemeyecek seviyeye geliriz...

  ama adnan öztürk tek başına seçime girerse ne tüm liseliler ona oy verir ne de korkulacak bir rakip olur. bu sene martta seçimi adnan polat alacak bu çok kesin bir olay ve benim oyumda ona gidecek.. aksini düşünmek hata benim gözümde...

  son bir not düşmek istiyorum. lise mezunları kayıtsız şartsız liseli adaylara oy vermezler, böyle saçma bir düşünce olmamalı kimsede.. liselilerin bir bütün halinde hareket ettiğini de düşünmeyin sakın. evet belli bir grup öyle olabilir ama bu gruptakilerin sayısı tahmin ettiğinizden çok ama çok düşük toplamları elliyi geçmez... liseliler -böyle bir ayrımdan ne kadar nefret ediyorum bir bilinse- tüm galatasaraylılar gibi bu klüp için en iyisini ister, kişisel çıkarlarını buna alet edenler her zaman ayıklanır ve herkes kendi hür iradesiyle hangi adayın daha iyi olacağını düşünürse ona oy verir.
 • 14
  ben adnan polat'in devam etmesinden yanayim, en azindan rijkaard gitmez istikrarli bir teknik kadro olur diye, ama eger cidden bu isi daha iyi yapacak bir isim varsa dinlemek de isterim. ama maalesef adnan ozturk o isim degil, tamam vaad ettikleri hepimizin istedigi seyler, ama keske bunlari bunlari yapacagim demenin yanisira, nasil yapacagini da aciklasa dedigim baskan adayidir.

  asagidaki alintilarin kaynagi ---> http://www.hurriyet.com.tr/...13807614.asp?gid=229

  --- alıntı ---

  “bu 3. dönem olarak adlandırdığım bölüm içinde, 2 sene içinde banka borçlarını tamamını kapatmış, diğer borçlarını dünyadaki başarılı kulüp ve şirketlerin kabul edilebilir seviyesine çekmiş, hiçbir mal varlığını satmadan bunları yapmış hale gelmeyi hedefliyoruz. bunu yapmak çok büyük bir sır gerektirmiyor. şeffaf ve paylaşılan bir yönetim anlayışını ortaya koymak gerekiyor. son derece hazırlıklı olarak çıktık” ifadelerini kullandı.

  --- alıntı ---

  madem buyuk sir degil aciklasin, bir insan ben baskan olursam hallederim ama baskan olmazsam, size bu sirri soylemem klup batar mantiginda biri baskan olabilir mi? o mantikta ki bir insan kendi cikarlarini, galatasaray'in ustunde tutuyor; kendi adi duyulsin kendi tanitimi yapilsin diye baskan olmak istiyordur. ayrica bu 2 senede yapilacak bir is olsa, yada dedigin kadar kolay yapilacak olsa, suan ki yonetim salak mi da yapmiyor? gibi sorular yukseliyor kafamda..

  beni en cok vuran ise:

  --- alıntı ---

  tüm amatör şubelerin bütçelerini 3-4 katına çıkartacaklarını belirten öztürk, galatasaray adası'nı geri alacaklarını ve kulüp üyelerinin hizmetine sunacaklarını kaydetti.

  --- alıntı ---

  bu kadar sovenist ve desteksiz sallanilmaz. bunu diyen adaydan ben nasil yapacagini da dinlemek isterim. bana demeli ki; sunu sunu yaparak, su sponsor anlasmalarini imzalayarak butcelerini 3-4 katinca cikartacagim obur turlu ben de sallarim iskembeden; ben de olurum baskan adayi.

  hatta buradan ilan ediyorum, 3. baskan adayi benim; 2 sene icinde, aslantepe bitecek, klubun tum borclarini kapayacagim; amator branslarda her dalda avrupa sampiyonu olacagiz, klubumuz real madrid kadar zengin, man utd kadar elit olacak. ve evet bunlari 2 sene icinde yapacagim..

  adnan ozturk'e inanan herkesden ben de oy bekliyorum.
 • 19
  adaylığının hayırlı olacağını düşünüyorum. çünkü komuoyunda, adnan polat'ın özellikle liseciler tarafından desteklenmediği inancı var. ve bu liseciler, galatasaray kulübü içerisinde çoğunlukta diye biliniyor. adnan polat yine seçildiği takdirde, camia içerisindeki kendisine olan desteğin farkına varılacaktır. *
  not: liseli eşit değildir liseci.
 • 21
  ''galatasaray televizyonu'nun şifresini açacağız''

  bu sözü okuyan insan da mevcut yönetimin kasıtlı bir biçimde bu olayı yaptığını sanır. o televizyonun şifrelerini kendi evinde kaldıran her galatasaraylı bu kulube maddi destek sağlıyor. bu bilgiyi bilmeme ihtimali olmadığına göre bu şovmen yaklaşımla taraftarı yanınıza çekeceğinizi mi zannediyorsunuz.

  ''galatasaray'ın kapılarını tüm galatasaraylılara açacaklacaktır''

  bu sözü lise dışından bir başkan adayı söylese tribünlere yönelik bir yaklaşım derdim. peki bu lise gurubu değil mi kulube üye olabilmek için önceden parayı yatırtan , kulup üyesi 2 galatasaraylıdan onay isteyen , bunları sağlamanız halinde bile üyeliğinizin kesin olmadığını belirten gurup. bu liseci zihniyet değil mi liseden mezun olana isterse fenerbahçeli olsun hemen üyelik şansı tanıyıp da biz galatasaraylılara ancak hayallerinde bu onuru yaşatan. inandırcı değilsiniz sn öztürk.
 • 24
  "galatasaray her şeyden önce vefadır. galatasaray'da bu duyguların, bu özelliklerin en üst seviyeye çıkartılması için elimizden geleni yapacağız. galatasaray'ın kapıları her galatasaraylı'ya sonuna kadar açılacak" dedi.

  hakan ünsal sportif direktör, hakan şükür ise teknik menejer olacaktır ben size söyleyeyim. teknik direktör ise abdullah avcı-arif erdem ikilisi.

  çektirin gidin lan.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!