2020-21 Türkiye Basketbol Süper Ligi 21. Hafta Karşılaşması
17:00
80 - 69
 • 1
  saat 17:00'de başlayacak 21. hafta türkiye basketbol süper ligi mücadelesi. geride kalan 20 haftada karşıyaka 16 galibiyetle ligde ikinci sırada yer alırken, türk telekom ise 12 galibiyet ile 4. sırada bulunuyor.

  karşıyaka oyununda öncelik savunma iken, türk telekom tarafında ise öncelik olarak hücum ön planda. hızlı bir basketbol oynamak isteyen türk telekom'a karşı koç sarıca kontrollü bir basketbol ve iyi bir savunma ile mücadele edecektir. ligdeki son daçka mağlubiyetinden ötürü de karşıyaka sahaya daha motive bir şekilde çıkabilir.

  ligin ilk yarısındaki maçta türk telekom rakibini 20 sayı farkla 81-61 yenmişti. karşıyaka'nın kendi sahasında yenilgisi yok. çekişmeli bir mücadele olması olası duruyor. favorinin karşıyaka olduğunu düşünüyorum. son topa kadar kalan bir mücadele olması dileğiyle.
 • 2
  çok güzel bir maç olmaya aday bir karşılaşma. ksk'nin hafta sonu yenilmesi, ilk yarıdaki maçı da tt'nin farklı kazanması, bize daha da ilginç ve çekişmeli bir maç vaat ediyor.

  hatırladığım kadarıyla, ilk yarının başlarında ksk'nin covid ile alakalı sıkıntıları olmuştu ve bu maç da o döneme denk gelmişti. şimdi ise daha stabil ve atatürk spor salonu'nda rakiplere korku salan bir kaf kaf var.

  saat olarak da 17.00'de başlayacağı için, akşam seansına geçmeden önce güzel bir maç olmasını bekliyoruz.