• 2
  6 kasım 2018 schalke 04 galatasaray maçı öncesinde hocanın söyleyecekleri oldukça önem kazanmış durumda. deplasman da oynasak da statta hatırı sayılır bir türk seyircisi olacaktır. hem onların hem izleyen bizlerin hem de oyuncuların motivasyonu açısından önem arz ediyor.
  gidişat oldukça kötü, takım ve taraftar moralsiz pek çok kişi imparatorun söyleyeceklerine kulak kesilmiş durumda.
 • 3
  şampiyonlar ligi maçları öncesi düzenlenen basın toplantılarında, sadece ertesi gün oynanacak maç ile ilgili sorular bekleniyor basın mensuplarından. malum konular ile ilgili de iki çift laf söyleme ihtiyacı hissettiği belliydi hocanın ve bununla paralel olarak basın toplantısında maç ile ilgili yaptığı yorum ve tespitlerin dışında bence asıl önemli cümleyi en sonda söyledi. "yarın maçın skoru ne olursa olsun gereken tüm sorularınızın cevaplarını yanıtlayacağım. sadece siz değil 30 milyon galatasaraylı da bekliyor, birilerinin cevap vermesini."

  hocanın, başkan ve yönetimin derbi süreci ile ilgili uzunca bir süre sessiz kalmasından hoşnut olmadığını tahmin etmek çok zor değildi ama bunu da bence jest, mimik ve söylemi ile pekiştirdi. haksız da sayılmayacağını düşünüyorum.
 • 4
  "her anadolu takımı, her takımı yenebilir. bunu bir yere yazın. anadolu futbolunun başkaldırısı bu. transfer ettikleri oyuncuların bazıları bizde yok."

  şöyle bir cümle kurulmuş basın toplantısıdır.
  bu cümleden sonra scout ekibine yol verilmiyorsa, orada hala durup "database" diye durabiliyorsa bu kulübün ve fatih hocanın ayıbıdır. kasımpaşa'nın scoutları canavar gibi çalışıyor. babel'i bir türk takımı istemezken aldılar, diagne'yi ocakta bedavaya aldılar, trezeguet'i komik paralara aldılar...

  bizim scoutlar ne yaptı?
  o zaman kovacaksın hocam hiç kimsenin gözünün yaşına bakmadan. bir tane adam barındırmayacaksın orada. madem anadolu kulüpleri bu işi bizden daha iyi yapıyor departmanı kov. orada durmalarının bir anlamı yok sonuçta. bizdeki imkanlar anadolu kulüplerinde yok iken ülkenin en iyi teknik direktörü böyle bir tespitte bulunuyorsa kovulmaları şart.

  yarın kovun scout ekibini.
  bu ayıbı temizleyin!!
 • 6
  "anadolu futbolunun başkaldırısı bu." uzun süredir dillendiriliyordu yükselişte oldukları. kredi ile, kasaya para koyarak yapılan transferler de olmayınca büyükler geriledi onu da eklemek lazım.

  takılıp kalmamak lazım bu derbi olayına. başakşehir'in buz gibi golünü yediler kadıköyde adamlar oynamaya devam etti 4 puan öndeler. yakışmıyor bize bjk gibi geçen seneki aykut gibi ağlamak. bahsettiğim şey gol, taç-faul falan değil. ne kazandırdı kavga bize? fener zaten sezonu bitirmiş oyunlarına gelmemek lazımdı.