• 1
  35. dakikası 0-0 geçilmekte olan maçtır. çok fazla pozisyon olmamakla beraber 33. dakika içinde porto 10 numarasının güzel şutu direkten auta çıktı.

  küçük küçük notlar düşeyim editler ile: takım genel olarak panik halinde ve korkak oynuyor. kalecimiz batuhan'ın uzun, kısa farketmeksizin oyuna soktuğu her top büyük tehlike içeriyor. kullandığı bir aut atışı ceza sahasının on metre önünde bekleyen rakibin ayağına düştü en son. ama refleksleri fena değil gibi. abdulsamed dikine çıkışlar yapıyor savunmadan ama pasları fecaat.

  mirza tatlı sert oynuyor, malik uzun top indirmek için rakip stoper ile boğuşuyor. bir kısmı tehlikeli olan on civarı şut geldi kalemize. biz ise sanırım hiç şut atamadık.
  30-45. dakikalar arası rakip tehlikeli bölgeden yaklaşık 4-5 serbest vuruş kazandı. bunların yarısında sırtı kaleye dönük oyuncuya fauller yaptık.
  seyircinin olmaması nedeniyle teknik heyetin cümlelerini de duyabiliyoruz. dik durun, o pozisyon elbet gelecek şeklinde direktif geliyor bolca.

  biliyorum bir kırk beş dakika bir u-19 takımını değerlendirebilmek için çok az bir süre. ama orada işlerin beklentilerimizin altında gittiği gözüküyor. ikinci yarıyı da editleyerek yazacağım.

  ikinci yarının başı da kalecimiz ile on numaraları arasında geçiyor. porto son topu şut tercihi yerine pas kullanabilse idi çok daha net pozisyona girerlerdi. onların görünürdeki en zayıf yanı bu.

  dakika 57. mustafa sakatlanıp yere düştü. yedek kulübesi durmaksızın bağırıyor kenardan. "yat mustafa, kalkma oğlum mustafa", diye bu duruma yorum yapmıyorum.

  bir ara pası geldi, ofsayt olması lazımdı. sağ kanattan içeriye yerden bir orta geldi. ortayı on numara açmıştı yine. ters kademeye gelen berk akdemir ıskalayınca arka direkteki arkadaş boş kaleye yuvarladı. 1-0 gerideyiz.

  yine bir duran top. önce direkten döndü, sonra kaleci çıkardı.

  ful izlediğim maçta kapı çaldı. döndüm 1-1 olmuş :)

  rakibe al da at dedik ve 2'yi yedik. açıkçası yetenekli, bileği yumuşak 3-4 hücumcu dışında pozitif birşey göremedim malesef.
  uzun topta kaleci ile karşı karşıya kalan atalay şık bir aşırtma vuruşla son dakikada beraberliği getirdi. 2-2 bitti maç.