• 1
  merkezi new york'ta bulunan bilgisayar oyunu şirketi. nba 2k serisi bir efsanedir. tarihin en iyi basketbol oyunlarını çıkarması ile ünlüdür. buz hokeyi, amerikan futbolu vek olej basketbolu kategorilerinde oyunları vardır.

  kendilerinin futbola el atmalarını bekliyorum. online güncel kadrolar ve değişik bir oynanış ile ilginç olurdu. pes, fifa ikileminden belki kurtulurduk. duy bu sesi 2k sports.
 • 4
  (bkz: top spin 4) isimli video oyununun yeni versiyonunu tekrar piyasaya sürmesini senelerdir çılgınlar gibi beklediğim oyun şirketi.

  (bkz: atp) (bkz: wta) oyuncularını komple güncelleyip alayını oyuna dahil etseler, hayvani bir kariyer modu ekleseler, kişiselleştirmeler için tekstil firmalarıyla sponsorluk anlaşmaları yapsalar, grand slamlerle beraber tüm turnuvaları ekleseler kötü mü olur?
  2k sports sorum sana; kötü mü olur ulan? next gen yerini başka bir gen'e bırakacak, ps4, xbox one çıkalı seneler olmuş, hd ready tv'ler yerini dinamik aralıkları canavarlaşmış uhd tv'lere bırakmış! şu konsollara bir top spin'i neden fazla görürsünüz bre terbiyesizler!

  (bkz: #2199225)

  en son çıkardıkları top spin 4 isimli oyunlarını xbox 360 konsolunda -zevkten dört köşe şekilde- hangi senede oynadığımı dahi hatırlamadığım (çıkış tarihi mart 2011), nba oyunu denince akla ilk gelen oyun şirketi.

  edit: düzenleme