• 301
  mağlubiyetteki en büyük pay tudor'undur. hakem filan konuşuluyor da pero'nun pozisyonu hariç net hatası yok. %15 hakem, %85 tudor'un suçlu olduğu bir maçtır. fenerbahçe maçında da bu maçta da umarım galatasaray'ın hücum takımı olduğunun derslerini çıkarmıştır. eldeki kanatlarının hepsi mücadeleye aç vaziyette beklerken tolga'yı fantezi şeklinde onların mevkisinde oynatmaya devam ettikçe bu kayıplar olacaktır. ama zararın neresinden dönersen kârdır derler ya, şu saatten sonra maçlara 2 dribbling seven kanatla başlamaktan umarım geri kalmaz. ayrıca selçuk halen bu takımın 11 oyuncusudur. eldeki en iyi oyun kurucudur. bu maçta ileri hatta çıkmayacak iki oyuncu varsa biri gomis diğeri selçuk'tu. sağolsun tudor ikisini de çıkardı, sarısı olan ve kırmızı yiyeceğim diye bağıran n'diaye arkadaşımızı oyunda tuttu.. elindeki kadro hem fenerbahçe maçında hem de bu maçta toplam 6 puan almaya müsaitti ama beceremedi, büyük maç rezili sayın hocamız ne zaman akıllanacak göreceğiz..
 • 306
  maça başlayan ilk on bir sözlükteki birçok yazarın onayladığı bir kadroydu. belhanda'nın yokluğunda çoğu kişi selçuk'un konyaspor maçındaki performansına aldanıp belhanda'nın yokluğunda onun oynaması gerektiğini söylemişti. buna bende dahilim. selçuk'tan bahsettik dönelim denayer'e. bu arkadaş ta fener maçından sonra oldukça övüldü buralarda, hatta takımın en iyisi bile denildi. lato yerine linnes'i takımda görmek istemeyen de yoktu trabzonspor maçına kadar. istediğiniz, istediğimiz oldu, bu üç arkadaş ta oynadı. sonuç kötü olunca ve bu oyuncular kötü oynayınca bu yazılanların hepsi unutuldu 'bu niye oynadı? şu niye oynadı?' olayın döndü sırf tudor'a yüklenmek amacıyla. yapmayın, din kardeşiyiz :(

  ilk yarı ikinci yarıya göre daha iyiydik aslında. 11'e 11 devam etseydi maç bize dönebilirdi. gomis'in çıkmasına ben de anlam veremedim ama şöyle bir iddia var; gomis de 2 defa bayılmalar olmuş ve basından saklanmış bu durum :( hatta bir tanesi yakın bir zamanda olmuş. sahada bayılıp sansasyonel bir olay olmaması adına erken dakikalarda çıkartılıyormuş. dediğim gibi bu bir iddia ama olma ihtimali de var.

  takımın 2-3 haftadır oynadığı oyundan kimse memnun değil ama rakip takımlarda uçup kaçmıyor. ne beşiktaş ne de fenerbahçe bizden iyi değiller şu durumda bile. bizim en büyük sorunumuz rakip ceza sahasında çoğalamamak. orta geliyor gomis ve tolga dışında içeride kimse olmuyor. bu halde bile ligin en çok gol atan takımı olmamız enteresan.
 • 308
  2 gündür kafa ütüleyen, sanki dünyanın en büyük hakem hataları yapıılmışçasına algı yönetimi yapan tipler (bkz: 10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı), size seslenmek istiyorum; şu maçta 33. dakikada trabzonspor'lu bero'nun fernando'ya uçarak gelmesine kırmızıyı bırakın sarı bile vermemesini, ki hakemi "halis" muhlis operasyon çocuğu olan halis özkahyadır, kaç dakika gündeme geldiğini bir açıklar mısınız sizi gidi adalet seviciler.
  aynı maçta olcay şahan'ın yerde canı yanan ndiaye'yi tahrik ederek attırmaya çalışması o kadar barizken, ve herkes bunu anlaşmışken sadece halis'in bunu yorumlayamaması ve ne şiş yansın ne kebap diyerek feghouli'yi de oyundan atması ne kadar da güzeldi değil mi sn. ahmet ağaoğlu? tabii o akşam yatağına ağlayarak giden galatasaraylı çocuklar da kim oluyor ki sizin çocukların yanında?