• luyindama kamp kadrosunda yok. marcao var.

  sanırım stoper dörtlümüz şu 2 şekilden biri olacak ya da maç içerisinde birinden diğerine geçecek:

  ömer(ya da emre taşdemir) - marcao - ahmet - semih

  ve/veya

  ömer(ya da emre taşdemir) - marcao - semih - mariano

  alternatif: ömer(ya da emre taşdemir) - ahmet - semih- mariano

  fakat kamp kadrosuna marcao ismi sol stoper yokluğundan dolayı yazılmış gibi. ve adı yazılmışsa oynatılır gibi geliyor bana. ahmet-semih tandemiyle hatayspor'a karşı bile çok zorlanırız.

  --- alıntı ---
  galatasaray’ın hatayspor maçı kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:
  mariano ferreira, ahmet çalık, selçuk inan, sinan gümüş, batuhan şen, ismail çipe, ryan donk, badou ndiaye, ömer bayram, emre akbaba, henry onyekuru, konstantinos mitroglou, semih kaya, emre taşdemir, yunus akgün, atalay babacan, gökay güney, mustafa kapı, marcos teixeira, celil yüksel, muğdat çelik.

  https://www.galatasaray.org/...-26-subat-sali/43627
  --- alıntı ---

  ekleme: luyindama'nın yokluğunda hava toplarında sorun yaşayabileceğimiz için donk'u kesin 11'de olarak görüyorum. sinan ve ismail de diğer kesin olarak 11'de olacak oyuncular olacaktır elbette.
 • maç saati 14:00. aspor canlı yayınlayacak. çok kötü bir zeminde oynayacağız. bu sebeple olabildiğince rostasyon oyuncularından faydalanmamız gerekiyor. ilk maçı 2-0 kazanmış olmamızın getirdiği büyük bir avantaj var. emre akbaba oyanama alışlanlığı adına bu maçta 11 başlayabilir. kalede bu sezon kupa maçlarında oldukça güven veren ismail çipe olacaktır. sağ bekte ise süper lig'te cezalı olan mariano ile başlarız. erzurumspor maçında* sonradan oyuna girmesi muhtemel ryan donk, selçuk inan ve sinan gümüş'ün de 11 başlayacağını düşünüyorum.

  aklımdan geçen 11: https://galatasaray11.com/i/47148.jpg
 • hep demiyor muyuz futbol hikayelerle falan güzel. işte hatayspor ve taraftarı için o nitelikte bir maç. futbolda olacak böyle geri dönüşler, heyecanlar. çok da büyütmeye gerek yok.

  hakem kararları ise;

  ilk penaltı net penaltı, ikinci penaltı hiç alakası yok. hatay'ın 4. golü çok ortada pozisyon;

  https://pbs.twimg.com/media/D0aeF2JWwAEghvF.jpg

  bu açıdan net çıkmış gibi duruyor da bu açı yanıltıcı, topun tamamı çıkmamışsa, %0.x bir yüzdesi bile çizgi üzerindeyse top oyunda demektir. var'da gösterdikleri çizgi açısından topun tamamı çıkmamış gibiydi, bana çok da yanlış gibi gelmedi o yüzden gol kararı.

  onyekuru'nun iptal edilen golü bana ofsayt değil gibi gelmişti ama tekrarını göstermediler, tekrarını görmek lazım.

  kararların hepsinde var hakeminin parmağı var bir şekilde, yaşar kemal uğurlu'yu hiç sevmem geçen yıl kupa ilk maçtan dolayı *, 1-3 1-4 kazanacağımız maçı 1-2 kazanmıştık sadece akhisar'da, ama art niyetli diyemem bu maç özelinde. art niyetli olsa bizim ilk golü de el diye iptal edebilirdi. sıkıntı varsa var hakemi'nde var bence.