• 1
  bu akşam oynanılacak müsabakanın hakemi ulema aydınustur. 20:30'da başlayacak olan karşılaşma 75 dakikadan 0 devre ile bitirilecektir.
  kadrolar ne alemde, kemik kadro, aboneler nerelerde bilmiyorum lakin bildiğim ve son dakika olarak vermek istediğim bir haber var. belgarath bu maçta forma giyemecek. kendisiyle çıktığım 3 maçı da kazandığım için rakip adına sevindirici bir gelişme.

  detayları gece alırsınız. captano bu işin üstadıdır.

  önemli not: eksiğimiz varsa hiç düşünmeden bir kişiyi monte edin benim kontenjanımdan. mübarek cuma günü adam aramayın :( sonra yenilince bahaneler falan.
 • 2
  yine bir halı saha klasiği : captano üzer sbt:( .... 13-8

  soğuk bir istanbul şubat gecesi, baştan sona yağmur altında oynadığımız bir maç oldu. akıllı adam işi değil elbette, ama seviyoruz yahu top oynamayı. bir de güzel olan, galatasaray sözlük yazarları birlikte oynamayı seviyoruz. bütün hafta iple çekiyoruz cuma 20:30'u. hiç pişman olmadı gelenler, bundan sonra da kimse pişman olmaz inşallah.

  uzun uzun kim nasıl oynamış yazmayayım artık, geçen hafta maç yazısını yazan kalifiye jurnal'den kopya çekeyim, yıldız vereyim.

  önce kazanan,

  yeleksiz takım:

  kekeme spiker(***)
  tcoskun(***)
  allejan(***)
  hagi(***)
  feanor(***)
  barfly(***)
  captano(?)

  yelekli takım : yıldızları kendileri versin, haksızlık etmek istemem kimseye.

  pejastojakovic
  iulian filipescu
  cracks
  haldunustunelinsactokasi
  kalifiye jurnal
  hadomer
  javed

  maç başladı, golü attık yelekleri giydirdik. maç aynen böyle sürdü, fark bazen açıldı bazen kapandı ama 2 golün altına hiç düşmedi.

  çok güzel goller oldu yine. çatala giden toplar, kafa golleri, direğin dibine giden toplar, bacak arası golleri, kalecinin altından goller.

  maçtan sonra belgaraht aradı, istediği haberi verdik, üzmüştük yine.
 • 5
  ya arkadas ben çok samimi bir şey söyleyeceğim. aşağı yukarı aynı kadrolarla her hafta maça çıkıyoruz. isimler aynı ama genelde kadrolar yer değiştiriyor. samimi olan kısmı ise bu yaptığımız bütün maçlar çok kaliteli, keyif verici ve sonuna kadar mücadele içeriyor. birkaç defa tribünden maçı izlesinler, not versinler diye işi bilen arkadaşlarımı getirmiştim. onlar da aynı şeyi söyledi. top oynamayı biliyorsunuz dediler. tabii ki illa bir taraf kırılma anı, kopukluklar yaşayabiliyor. fakat 3 hafta üst üste berabere kaldığımız da olmuştu.

  gs basket'i 20 küsür sayı fark ile yenmiştik sanıyorum. ardından sonraki haftalarda ekşi beşiktaş'ı yine hemen hemen aynı farkla yendik. yani önümüzde ne olur ne biter kestiremiyorum ama sanal alemde kolay kolay karşımızda duracak takım yok diyebiliyorum. sağlam kadro. alternatifler vesaire. 25 şubat akşamı da müthiş soğuk hava ve yağmur altında mükemmel bir maç oldu. çok severim böyle ingilterevari durumları. ayrıca sertlik, agresiflik gibi unsurları çok seviyorum. ha bunu rakiplerime karşı yapıyorum anlamı çıkmasın. özellikle bana yapıldığında daha çok mutlu oluyorum. belki anlık sinir falan yaşayabilirim ama hiç umrumda değil. gelsin çift dalsın rakibim, yere gömsün beni falan. yeter ki sakatlanmayayım. yalanım varsa fenere arena'da kaybedelim.

  işte bu agresif futbol, sertlik de var.
  maçın sonucuna da değinirsek, captano'nun yönettiği takımın kaybetmesi zaten nadir görülen bir olay. maçı kaybetceğimizi anladığım andan itibaren ( bu da farkı 3'ün altına uzunca bir süre indiremediğimiz zamanlara denk geliyor ) yağmurun, mücadelenin, hırsın keyfini çıkarmaya başladım. her maç olmasa da özel bir duygudur.

  ekleme: aslında bu yazı burada bitmezdi. löp diye kestim :)
App Store'dan indirin Google Play'den alın