• 2
  cine5'ten bu maci takip ederken son dakikada attigimiz gol nedeniyle baya bi sevinmi$tim, durumu 3-2'ye getirmi$tik ama $ifreli izledigim icin ne oldugunu anlayamadan bu sefer diger takimin futbolculari sevinmeye ba$lami$ti. megersem attigimiz gol ofsaytmi$, arkasina bursa 3. golu bulmu$ ve maci 3-2'ye getirmi$.

  boyle bir hatirasi vardir bu macin bende ama cok uzulmu$tum be.
 • 3
  sanırım 90. dakikada elvir baljic golü atmıştı. sağ taraftan ceza sahası çizgisine paralel sol tarafa doğru sürmüş içeri girmeden şutunu atmıştı sonra hızını kesmeden bursa seyircisine doğru koşmuş bize de onun marul gibi olan saçlarının dalgalanmasını seyretmek kalmıştı ekranların başında.
 • 4
  liseye gidiyorum o zaman. kahvehanede maçı izliyorum. zaten maç baştan beri çok heyecanlı geçiyordu. yanımdaki genç abi ile samimi olduk. baya heyecanlyız ikimiz. gs sayılmayan golu atınca sevindik baya. sonra golun iptal olduğunu ben ondan önce anladım. abiyi ikaz edicem diye onun omzuna doknurken onu abdurrahim albayrak misali bir sallamış.( nasıl oldu bilmiyom valla) abiyi sallarken bursa golu attı ben sinirden abinin omzuna vurdum abi yere düştü. ben onu bırakıp öne doğru fırladım. 5 dakika sonra yerime döndüğümde abi yoktu. işin ilginci küçük bir ilçede yaşamama rağmen bir daha onu görmedim. neyse babamın eski bir işçisi olanları babama anlatmış çok heyecanlı diye. artık nasıl anlattıysa o zaman içki içmeme izin veren babam ikaz etti oğlum kalp krizi geçirisin dikkat et diye. hatta sonraki maça göndermeyecekti az kalsın
 • 5
  dünden bugüne programında tekrar gösterilen maçtır. yaşım itibariyle ve evimizde cine 5in yokluğu sebebiyle hatırlamıyorum ama tekrarını görünce neleri kaçırdığımı anladım sadece bu maçla.

  karşılaşmanın 2-2 devam ettiği 90+1 den sonra galatasaray 1 adet boş kaleye gol kaçırmış 1 de golü sayılmamıştır. bursaspor ise 1 adet bomboş pozisyon kaçırıp 1 gol atmıştır. böyle maçları izlemeyeli o kadar oldu ki*
 • 6
  ceyhun yılmaz'ın muhabirlik dönemlerine denk gelen, fırsatını buldukça olayı "cefakar taraftar"lığa bağlamak adına anlatmadan geçmediği maç. o dönem tgrt muhabiri olup saha kenarında elde mikrofon maç sonunu beklemekte olan abimiz son dakikada sayılmayan gol üstüne gelen mağlubiyet sayısı sonrası yan hakeme epey bir sallamış, merkeze iki gözü iki çeşme ve röportaj yapamadan dönmüştür. işin daha ilginç tarafı ise ceyhun yılmaz'ın askerliği sırasında yaşanmıştır. zira birliğine katılan bu güzel sesli şair abimizin komutanı hakan şükür'ün golünde ofsayt bayrağını kaldıran yan hakemden başkası değildir.

  (bkz: asker hakemler)

  o değil de bu abimiz lig tv'de, twitter'da öyle fair play hastası bir adam gibi takılıyor ya bir de...
 • 7
  volkan kilimci'nin yenilen 3 golde de ciddi hata yaptığı maç. ilkinde hatalı çıkış, ikincisini hatırlatmıyorum, üçüncüsünde ise baliç'in sağ ayağı ile yaptığı tıngır mıngır giden topa öylece bakmıştır. zaten galatasaray forması ile bu maçtan sadece 9 mayıs 1998 dc karabükspor galatasaray maçında mehmet bölükbaşı yerine 20 dakika oynayıp, gitmiştir.