İngiltere Premier Lig 24. Hafta Karşılaşması
23:00 Molineux Ground
Yayın: s sport
1 - 2
 • 4
  artık ardayı onu bunu saçmasapan gündemleri bırakıp bu adamlara nasıl yetişiriz onu düşünmemiz gerektiğini tekrar gördüğümüz futbol maçı. sahada biz yürüyoruz, esas rakiplerimiz uçuyor.biz hala evlat derdindeyiz, hala kişilerin arkasında ona tapma derdindeyiz. asıl olan galatasaraydır arkadaşlar bunu unutmayalım. bizim yerimiz avrupa ve çok geride kaldık.
 • 5
  hem gözümüzün güzel futbol pasını silmek, hem de arda turan rezaletinden biraz kafamı dağıtmak için izliyorum. çok gol olmasa da premier lig'de yılın en keyifli maçlarından biri oluyor.

  manchester city dahil her takıma karşı kendi oyununu oynayabilen liverpool ciddi zorlanmakta. özellikle wolves'lu adama traore'nin hızı çok ciddi problem yaratıyor, liverpool defans hattını geri çekmek zorunda kaldı. raul jimenez de ligin ve belki de çaktırmadan dünyanın en iyi forvetlerinden biri olduğunu yine gösterdi.

  derken az önce iki top sekti ve roberto firmino liverpool adına beraberliği zor tuttukları maçı 2-1 yaptı. bu sene gerçekten o sene liverpool için.
 • 7
  liverpool'un biraz da şansının yardımı ile 2-1 kazandığı maç oldu. ikinci yarının başından 80. dakikaya kadar resmen liverpool kilitlendi kaldı. bu dönemde wolves fazla pozisyon bulamasa da liverpool'u çok zorladı. tam liverpool maçı kaybedecek derken ne olduysa son 10 dakikada işler tersine döndü ve firmino sahneye çıkıp maçı getirdi. golden sonra zaten wolves oyundan düştü. gerçi son dakikada beraberlik golünü atıyorlardı neredeyse.

  wolves'ta adama traore ve raul jimenezin yanı sıra 19 yaşındaki pedro nembo letoyu da çok beğendim. resmen liverpool sağ kanatına kök söktürdü. adam traore'den bahsetmeye zaten gerek yok. adam bambaşka bir seviyede, harika bir asist yaptı bu akşam. wolves genel olarak çok iyi bir takım. abdullah the hunter'ın takımını 15 dakikada dörtlemelerine şaşmamak lazım.

  liverpool ucuz kurtardı bugün. sadio mane sakatlanınca oyun planları ciddi sekteye uğradı. yerine giren minamino'ya iyi sabretti klopp. yerinde duncan ferguson olsaydı ilk yarı bitmeden çıkarırdı japonu. artık futbol dünyasının bence şu gerçeği kabul etmesi lazım; japonlardan sadece çizgi filmlerde iyi futbolcu çıkıyor. onun dışındakiler hep pazarlama. böyle tırtlarla uğraşacaklarına para biriktirip mbappe'yi alsalar takıma cuk oturur bence. salah'ı real madrid'e iteleyebilirler ondan sonra.