• 1
  'asfalt bahane, muhabbet şahane'

  galatasaray taraftarı, ‘yol yapımı´ için melih gökçek´i ziyaret eden aziz yıldırım´a ithafen, işte bu pankartı hazırladı.

  tribünden ilginç mesaj...

  fenerbahçe başkanı aziz yıldırım, önceki gün nihat özdemir ile birlikte ankara’da büyükşehir belediye başkanı melih gökçek’i ziyaret etmişti. yaklaşık 1 saat süren bu toplantıda, yıldırım’ın, ankara’da inşaatı süren fenerbahçe ankara tesisleri’nin yolunun yapımı için ricada bulunduğu öğrenilmişti. galatasaray taraftarı ise futbol camiasında özellikle son haftalarda yaşanan kaos ortamını da hedef alarak, bu buluşmaya ilginç bir pankartla mesaj yolladı.

  fiyatlardan şikayet ettiler

  yenikent asaş stadı’nda, kendilerine ayrılan bölümü tamamen dolduran sarı-kırmızılıların’ın hazırladığı bu ilginç pankartta, “asfalt bahane, muhabbet şahane” yazıyordu. galatasaray taraftarı, 90 dakika boyunca takımı coşkulu bir şekilde desteklerken, ankaraspor tribünlerinde büyük boşluklar göze çarptı. başkentli futbolseverlerin en büyük şikayeti, 20, 30 ve 40 ytl’ye satılan biletlerin pahalı olduğu yönündeydi.

  kaynak : http://fanatik.ekolay.net/...119979&sn=29

  taşı gediğine koyan pankarttır. görüşmeyi yapanlara da yol sensin asfaltta sana ..... ya ben lan neyse birşey demiyorum. tamam tamam sakinleştim.

App Store'dan indirin Google Play'den alın