• 74
  bugün itibariyle iç transferde 5 oyuncumuzla sözleşme yeniledik. gelecek yıl zaniolo -nelsson-davinson-barış-sergio-tete ‘nin gideceği söyleniyor(twitter ve basın) bu oyunculardan minimum 70 milyon euro bonservis kazanmamız süpriz olmaz.

  doğru transferlerle çok iyi bir takım kurabiliriz. özellikle rafa silva, barreiro ve hermoso gibi sözleşmesi bitecek 3 oyuncu var. bize çok büyük güç katar.
 • 75
  umuyorum ki sözleşmesi biten futbolcularla uğraşmayacağımız bir dönem olsun. bonservisine para vermediğin adam bi kere en büyük sözleşmeyi kapmak için aylarca peşinden koşturuyor. böyle olunca da takıma uyumu, aldığı yüksek maaş, yemediği idmanlar başa dert oluyor. ndombele son günlerde kiralık
  zaha bonservis yok
  ziyech bonservis yok sezon başladıktan sonra katıldı kiralık
  vinicous bonservis yok
  tete bonservis yok
  serge aurier bonservissiz gibi
  mata bonservis yok
  mertens bonservis yok.
  bonservis yok, kallavi maaş, imza parası, son vurgun, düşük form her şey var.

  bi mertens tutmuş başa bela olmamış.
  bunun yanında oyalanıp peşinde koşturup gelmeyenler var. vakit kaybı. alexis sanchez var mesela. bu işin piri florian grillitsch var örneğin. adam bi kere bonservisli transfer yapmamış.

  adam gibi yüksek bonservis, düşük ve ya ortalama maaşlı, ölmemiş, hala katkı alabileceğin, ya da büyük potansiyelli gençler alalım. yeter artık akıllanalım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın