• 980
  harcanan parayı da göz önüne aldığımızda tarihimizin en kötü transfer sezonu. paramızla rezil olmak bu olsa gerek. avrupa’dan gelen önemli bir geliri de zaha+ziyech+tete+ndombele’ye dökmüş olduk.

  bu transferlerin yapılmasında ben sorumlu olarak erden timur ve başkanı dursun özbek’i görüyorum. hem onlar hem de bu transferlerde emeği olanların transfer etme karar merciinin dışarısında kalması gerekiyor.
 • 981
  bugün avrupadan elendik. bu transfer döneminde anlaştığımız piyasa değeri yaklaşık 100 milyonu bulan oyuncuların hiçbiri ortada yok.

  bu gerçekten başarısızlık kadar şanssızlık da. florya'nın suyuna bu kadar güvenmemek gerekiyor.

  zaha
  ziyech
  ndombele
  tete
  angelino --> devre arası ayrıldı

  biraz zaha dışında hiç katkı alamadık bu 5'liden.
  200 milyonu bulan piyasa değerinin yarısını bu 5'li oluşturuyor zaten. büyük şanssızlık yaşadık.
 • 982
  dönem içindeyken heyecandan uyuyamayan taraftarın üzerinden 6 ay geçmesinin ardından eleştirdiği transfer dönemi. bunun adı iki yüzlülüktür. aynı dönemde, davinson sanchez de geldi, mauro icardi'nin de bonservisi alındı, kerem demirbay da geldi, eyüp aydın da geldi, 10 milyona sattığımız bakambu da geldi. bunların kimyası tutunca olumlu bişe yok, 5 (yazıyla beş) türk lirası bile bonservis ödemediğin adamlardan katkı alamayınca auuuuvvvv. bazı galatasaraylılar keşke fenerli olsaydı, hayat o zaman bizim için daha yaşanır bi halde olurdu.
 • 983
  ziyech'in formsuzluğu, karaktersizliği ve bitmeyen sakatlıkları yüzünden patladık.
  ndombele'nin direkt futbolu kafada bitirmesi yüzünden patladık.
  angelino'nun formsuzluğu yüzünden patladık.
  tete'nin vasatlığı yüzünden patladık.
  zaha'nın ise yerine ısrarla kerem'i oynatmamız yüzünden hem ritim bulmasına engel olduk hem oyuncuyu belki de mental olarak kaybedip patladık.
  icardi'nin bonservisini aldık, formsuzluğundan patlıyoruz.

  katkı aldığımız tek isim davinson sanchez. transfer dönemi bir bütün olarak bakıldığında fiyaskodur.
 • 984
  galatasaray'ın makası açma fırsatını kaçırdığı elinin tersiyle ittiği transfer dönemi.

  yazın bir grup taraftar gaza gelirken, bir grup taraftar ise zafer sarhoşluğuna kapılmadan bugün faturasını ödediğimiz yanlışları o günden görebiliyordu. takımın omurgasına eklenmesi için alınan ve maaş yükünü büyük ölçüde sırtlayan 4 futbolcudan (zaha, ziyech, ndombele, tete) verim alınamazsa transfer döneminin başarısızlık oranı, başarı oranından yüksek demektir. sadece bu 4'lü değil, rotasyonun anlamsız bir şekilde daraltılması yüzünden okan hoca devamlı yama yaptı, devamlı içeriden halletmeye çalıştı. boey, yedeği olmadığı için yarım sezon doğru düzgün dinlendirilmeden her maç oynatıldı, aynı şekilde berkan dönmeden önce torreira da öyle. kaan ayhan 4 farklı mevkide oynatıldı, şimdi sakat sakat oynuyor sezon sonuna kadar direnip direnemeyeceği meçhul. hocanın rotasyonda kullanmayı planladığı 37 yaşındaki mertens, adam akıllı bir 10 numara alınmadığı için şu an posasının posası çıkartılıyor. kanat ve forvet yedeği olarak düşündüğümüz barış alper şu an takımın vazgeçilmezi oldu. hadi bu hatalar devre arasında düzeltilir diyoruz. dursun özbek aralık ayında sol bek alacağız diyor, ama iki sparta prag maçına da sol bekte berkan'la çıktık. aurier'e zaten değinmiyorum bile. şu an ligde yolumuza devam ediyor olmamız, transfer döneminin fiyaskoyla sonuçlandığı gerçeğini değiştirmiyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın