• 1
  https://eksisozluk.com/...em-hatalari--6036867

  kollandığımızı iddia edenlere karşı akıllıca bir iş. rakiplerin kollandığımız yalanlarını, organize dile getirdiği bir dönemde böylesi bir savunma yapmak şart.

  kazanamamamız da hakem hatalarının çok etkili olduğu 2 fenerbahçe maçı, ki birinde terim'in 10 maç ceza aldığı sezonda yaşanmışlardır. başlığa ekşi sözlük'te denk geldim. bir renktaşımız emeğiyle yakaladığı hatalardan bir başlık açmış.

  başlık tabi ki ekşi sözlük'te gereken ilgiyi görmedi. ve çok az gündemde kaldı. burada, ekşi sözlük'te, sosyal medyada eklemelerle destek olabiliriz bu fikre.

  burada da benim kaçırdığım, benzer bir başlık açılmışsa bu yazı da oraya eklenebilir.

  "galatasaray 3 kırmızı kart yemiş ve 8 penaltı yapmış. (evet arkadaşlar 8 penaltı kollanan takıma bakar mısınız?) şampiyonluktaki rakibi başakşehir ise bu sezon hiç kırmızı yememiş ve sezon geneli sadece 1 tane penaltı yapmış."
 • 2
  sadece iç sahada konyaspor maçında hüseyin göçek'in son dakikada uydurduğu penaltı,
  iç sahada bize ait olan taç atışını valbuena'nın kullanmasıyla gelen fenerbahçe golü,
  ülker stadyumu'nda mehmet topal'ın linnes'in göğsüne attığı tekmeden sonra kırmızı kart görmemesi ve aynı maçta yine mehmet topal'ın diagne'yi ceza sahasında indirmesine penaltı verilmemesi bile örnekleme için yeterlidir. diğerlerine girmeye gerek bile yok. 6 puan bu şekilde gitti.

  bunlar olurken "hakemler de insandır, hata yapabilir" diyenler son günlerde ağlıyor. gören de lehimize bariz hata var zanneder.

  insanlar artık eskisi gibi değil. sosyal medya ve iletişimin gelişmesiyle birlikte, haksız olup sesini yükseltenlerin haklı olma devri sona erdi.