• 2
  şampiyonlar ligi anlamında avrupa defteri kapandı diyebiliriz. (bkz: 6 kasım 2018 schalke 04 galatasaray maçı)

  stsl'de ise bütün bu sakatlıkların yanında 4-5 oyuncumuz da pfdk tarafından uzun cezalar alacak gibi görünüyor. takım aşırı formsuz ve ışık vermiyor. önümüzdeki bazı maçlara mecburiyetten altyapı oyuncuları ile çıkacağız. üstelik avrupa ligi'ne düşmemiz halinde yoğun maç temposuyla takımın yarışı götürmesi imkansızlaşacak. ligi 2.bitirebilirsek bile çok iyi en azından seneye şampiyonlar ligi'ne katılma ihtimali olur. fakat ben 2. olabileceğimizi de sanmıyorum.

  ziraat kupasının hiçbir manası yok.

  kısacası malesef bana göre bu sezon bitti. buyrun cenaze namazına. yapılabilecek tek iyi şey yüksek maaşlı çöpleri arap yarımadasına göndermeyi başarıp ocak ayından 2019 haziranda sözleşmesi biten oyuncularla sözleşme imzalamayı başarmak, ffp bahanesi olmadan boşa çıkan oyuncuları kadromuza katabilmek için elimizden geleni yapmalıyız.
 • 3
  (bkz: michy batshuayi) ve (bkz: alan douglas borges de carvalho) ile forvet açığımızı kapatacağımızı tahmin ediyorum. işte o zaman ikinci yarıdaki tüm zorlu maçlarımızı * * * * stadımızda oynayacağımızı ve kasımpaşa maçı için de şehir dışına çıkmayacağımızı düşünürsek şampiyonluk gerçekten uzak durmuyor. ligin biz hariç ilk 6 takımı ile 5'i stadımızda biri ile de * şehir değiştirmeden oynuyoruz. bunun yanında devam edeceğimiz uefa avrupa ligi ve ziraat türkiye kupası var. ve biz taraftarlara hiç olmadığı kadar iş düşüyor bu süreçte.

  sezon bizim için yeni başlıyor. allah yardımcımız olsun !