• 1
  erkekler cev kupası final karşılaşmasının ilk ayağı. maç italya'nın trento şehrinde oynanacak. salon, blm group arena ya da namıdiğer palatrento. 22.30'da gstv'den canlı olarak yayınlanacak. rövanş mücadelesi ise 26 mart 2019 salı günü saat 20'de burhan felek'te oynanacak.

  hafta sonu voleybolda (kupa voley) sezonun ilk kupasına uzanmanın eşiğinden dönen galatarasaray erkek voleybol takımı için hedef bu kez avrupa. yardımcı antrenörlerimiz maç öncesi gs tv'ye şu şekilde konuşmuş.

  umut çakır: "hazırlıklarımızı tamamladık iyi durumdayız. türkiye kupası'nda final oynadık. yine final oynuyoruz. final oynuyorsanız başarılısınız demektir. iyi bir rakiple cev kupası'nda final oynuyoruz. italya ligi'nde de durumları çok iyi. rusya'daki gibi burada da elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. bu maçın iki ayaklı olduğunu biliyoruz. istanbul'da inşallah salonu dolduracağız. burada sonuç ne olursa olsun istanbul'da iyi oynayıp kupayı kaldırmak istiyoruz."

  hüseyin gültekin: "umut hocanın da dediği gibi bu sene ikinci finalimiz. zorlu bir türkiye kupası etabından çıkıp italya'ya geldik. bütün taraftarlarımızı bizi desteklemeleri için ekran başına bekliyoruz. sahada elimizden geleni yapacağız. bu maçın ikinci etabı da var. istanbul'da kupayı kaldırmak istiyoruz."

  bloklarımız yüksek, servislerimiz isabetli, smaçlarımız sert olsun!

  maç sonu edit'i: olmadı, 3-0 kaybettik.
 • 3
  maalesef iyi oynamıyoruz. tabi bunda 3 önemli oyuncumuzun hastalık sebebiyle oynayamaması önemli etken. en azından 1 set alabilsek çok iyi olacak.

  edit: ayrıca bu nasıl bir yayındır. ses rahat 10 saniye geriden geliyor.

  edit: maalesef kolay bir şekilde 3-0 kaybettik. servisleri iyi kullanamadık ve oldukça kötü savunma performansı gösterdik. umarım rövanşta aynı şekilde karşılık verip kupayı kaldırırız.