• 1
  http://www.galatasaray.org/...acik-antrenman/39101

  --- alıntı ---
  galatasaray, 21. şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor, bu yoldaki en büyük desteği her zaman olduğu gibi büyük galatasaray taraftarından bekliyor. imparator fatih terim ve öğrencileri, 17 mart cumartesi günü saat 19:00’da oynanacak fenerbahçe derbisi öncesi taraftarını antrenmana çağırıyor!

  16 mart'ta türk telekom stadyumu'nda!
  takımımız, 16 mart cuma günü saat 19:00’da ali sami yen spor kompleksi türk telekom stadyumu’nda yapacağı antrenmanı, büyük galatasaray taraftarına açık olarak gerçekleştirecek.

  antrenmanı tribünde takip etmek ve bu özel anları yerinde hissetmek isteyen taraftarlarımız 13-16 mart tarihleri arasında istanbul'daki gsstore'lardan yapacağı minimum 19.05 tl'lik alışverişle antrenmanı tribünden izleme hakkına sahip olabilecek. yine 13-16 mart tarihleri arasında "ali sami yen spor kompleksi türk telekom stadyumu gişesinden" galatasaray stadyum müzesi ve stat turu bileti alan taraftarlarımız da 16 mart cuma günü yapılacak antrenmanı takip edebilecek.

  kombineler geçerli
  kombine sahibi galatasaray taraftarı da 16 mart cuma günü gerçekleşecek antrenmanı izleme şansı yakalarken dileyen kombine sahipleri bir başka kişiye hakkını devredebilecek.

  haydi galatasaraylılar! “yönetim, futbolcu, taraftar, şampiyonsun galatasaray” diyelim ve 16 mart cuma günü ali sami yen spor kompleksi türk telekom stadyumu’nda buluşalım!

  notlar:
  - istanbul'daki gsstore'lardan yapılan alışveriş karşılığında antrenman giriş bileti verilecektir. tek fatura için tek bilet verilecektir.
  - 16 mart cuma günü turnike açılış saati 17.30 olarak belirlenmiştir.
  - antrenman günü gsstore'dan bilet dağıtım süresi 15.00'te sona erecektir.
  - "galatasaray stadyum müzesi ve stat turu" antrenman sebebiyle 16 mart cuma günü 15:00'e kadar gerçekleşecektir.

  --- alıntı ---

  sanırım daha önce örneği olmayan çok güzel bir olay. 17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçından saatler önce takım kampa girerken takıma pozitif enerjimizi verip, galatasaray sinerjisiyle kadıköy'e uğurlayacağız. yani en az 5 bin kişi bile olsa ki olacaktır, oldukça keyifli ve güzel görüntüler ortaya çıkacaktır.

  hem gs store cirosuna katkı hem de takımı havaya sokma adına güzel bir olay.

  imkanı, zamanı olan kaçırmasın, aslanları maça hazırlasın.
 • 2
  müthiş bir düşünce, her kimin aklına geldiyse gerçekten de isabetli olmuş 17 mart 2018 fenerbahçe maçından 1 gün önce olması katılımın bence yüksek olacağının en büyük kanıtı, antremanı izlemeye gelecek olan tarftarların yoğunluğu, bu derbiye kadıköy de ilk defa çıkacak olan futbolcularımız içinde çok farklı bir bakış açısı kazandıracak, bu işte teknik heyetin büyük bir parmağı olduğunu düşünüyorum. hedef21*