• 1
  a spor'u boykot eden, digitürk izleyebilme imkanı olan, maçsızlıktan kavrulan tayfa için ideal karşılaşma.

  devre arası an itibarıyla. efes soyunma odasına 44 - 28 önde girdi ki tabir yerindeyse pao'yu parkeye gömdü gömdü çıkardı, gömdü gömdü... kusursuz bir basketbol oynadı ilk yarıda lacivert beyazlılar (maşallah diyelim de nazar değmesin biracı tayfaya).

  yayın bein sports 3. 10 dk kadar sonra 2. devre başlayacak. bu arada sinan erdem kapalı gişe. 8000 küsür biletin tamamı satılmış, atmosfer nefis.

  maç sonu edit'i: efes'in dimitris giannakopoulos'un bebelerini 78 - 62'yle şamarladığı mücadele oldu. iki fransız bobua ve moerman ile big man dunston ekstra döktürdü. istatistikler için bakınız: http://gss.gs/v1m
 • 3
  uzun süredir izlediğim en dominant anadolu efes performansıydı. gerçekten takım çok konsantre, yeni kurulmuş bir takım olmasına rağmen ne istediklerini çok iyi biliyorlar. shane larkin' den net bir performans alabilirlerse final four için çok önemli bir aday haline gelecekler gibi duruyor.
  ergin hoca özelinde de bu sene saha içine daha konsantre gözüküyor ve takımını oldukça iyi tanımış, hangi oyuncudan ne zaman verim alabileceğinin farkında. tabi papapetrou dışında bütün istediği oyuncuları transfer edebilmiş olması da onun açısından elini oldukça rahatlatıyor.
 • 5
  uzun bir aradan sonra efes maçını izlemeye gittim; ancak biletlerin tükenmesine şaşırdığım maç oldu. gerçi yan üst tribünleri neden kapattıklarını anlamadım.

  keyifli ve rahat bir maç oldu. baştan sonra efes'in kontrolündeydi. beaubois, moerman ve dunston etkili isimlerdi. vasilije micic de dış atışlarını iyileştirirse daha etkili olabilir. darüşşafaka'da iyi performans sergileyen james anderson ise dün akşam gerçekten kötüydü. ergin hocamın elinde bizdeki dönemlere göre kıyasla geniş bir kadro var ve rotasyon imkanı sağlıyor. üstelik larkin'in de bu takıma eklendiğini düşünürsek bu sene euroleague'de efes için işler daha iyi gidebilir.