• 2
  galatasaray'ın gollerini serkan çalık, ümit karan ve barış özbek atmıştır. (bkz: serkan çalık) numaralı ile yeni açık'ın birleştiği yerden kullanılan kornerden gelen topu, altı pas ve ön direğin birleştiği yerde kafayla ağlara yollamıştır. ümit karan'ın da golü ilk yarıda gelmiş, barış özbek ikinci yarının sonlarında doğru skoru belirlemiştir.

  kapalı'da üsküdar atkısını eski açık'taki sarıyer tribününe gösteren galatasaraylı taraftar, sarıyerlilerden sağlam küfür yemiştir.

  istanbul büyükşehir belediyespor maçında hakeme deliren (galiba hüseyin göçek'e) ve kırmızı kart görüp ceza alan (bkz: hasan şaş) da bu maçla birlikte sahalara dönmüş ama tam kapalı'nın önünde hemen maçın başında sakatlanarak sezonu kapatma noktasına gelmiştir.

  ayrıca galatasaray, son iki şampiyonluğu getiren uğurlu (bkz: siyah) formayla mücadele etmiştir.
 • 4
  kupa maçı olan eşleşmedir. bu maçta çok değişik bir olaya imza attık bir kaç arkadaş. bu maç ile hemen hemen aynı veya yarım saat fark ile erkek basket takımımızın avrupa kupası maçı vardı ve rakip yanlış hatırlamıyorsam romanya temsilcisi idi. maç ayhan şahenkte oynanıyordu. ne yapalım ne edelim nasıl yaparız derken futbol maçının devre arasında staddan çıktık hemen taksiler ile ayhan şahenk'e basket maçının 3.periyodunun sonlarına yetiştik. maç kafa kafaya giderken 4.periyotta takımımız farkı açtı ve maçı kazandı. basket maçı bittiğinde o maça gelmeyi tercih etmiş arkadaşlarımızla karşıya dönerken futbol maçının son 8-10 dakikasına yetişir miyiz acaba diye kafamızdan geçen senaryoyu gerçekleştirdik kendimizi mecidiyeköy'e bıraktırdık. kapıların açılmış olmasından faydalanıp son 5 dakika kapalıya geri girdik. baskete gittiğimizi bilenler bizi tekrar görünce şaşırdılar. aslında biraz da bunu başarmış olmak için yaptığımız, gün içinde önce futbol tek devre sonrasında basketbol 1.5 periyot akabinde futbol son 5 dakika operasyonumuz başarı ile sonuçlanmıştı.

  bu taraftar arkanızda her zaman..