• 1
  saat 13.30'da gayrettepe dedeman otel'de yapılacak olan toplantı.

  gökmen özdemir'in aktardığına göre; mustafa cengiz'in bağımsız denetim kurullarına hazırlattığı geçmiş dönemlere yönelik araştırma raporu tamamlanmış ve söz konusu rapor kendisine teslim edilmiş. raporun içeriğinin tamamen olmasa da özetvari bir biçimde açıklanması ya da kıyısından köşesinden bazı şeylerin dillendirilmesi önemli. dursun aydın özbek'in ibrasızlık ihtimali bana kalırsa bu toplantıyla direkt ilişkili. en azından dışardan böyle görüyorum.

  daö'nün kendisini savunacağı yazılıp çiziliyor. ağlamaklı & sesini titrettiği konuşmaları, "allah aşkına sayın divan üyeleri, böyle bir şey olabilir mi" beyliği yeterli olmayacaktır bu sefer. ayrıca şöyle de bir şey var; divan toplantılarında son sözü hep başkan söyler ve toplantı sonlanır. takip ettiğim tüm divan toplantılarında işleyiş hep böyleydi. daö'nün elinde bu koz yok artık...

  bu toplantının daö için sonun başlangıcı olması en büyük temennim. vurun kroşeleri sağlı sollu, vurun. nefes aldırmak yok.

  edit: http://gss.gs/ACc
 • 3
  kan emiciler için galatasaray'daki sonlarının başlangıcı olmasını dilediğim toplantı.

  mustafa cengiz yönetimi, söz verdiği üzere şeffaf olmalı ve galatasaray'a kim maddi zarar verdiyse ifşa etmeli.

  dursun denilen şahısın ise değil mayıs'ta aday falan olması, ibra edilmemesi ve kulüpten uzaklaştırılması dileğiyle. yetmez! verdiği maddi zararlar için ne gerekiyorsa yapılması gerekir. bu, galatasaray'a zarar veren geriye dönük olarak kimler için yapılabiliyorsa yapılmalı. bundan sonra kulübe zarar vermeye kimsenin maçası yememeli!
 • 4
  normal şartlarda değil ibra etmek, daö'nün kulüp üyeliğinin bile iptali gerekiyor ama kulübün teammülleri gereği ibra edilecekmiş gibi hissettiğim toplantı. elbette mustafa cengiz sağlam evraklarla kulübü zarara uğrattığını ortaya çıkartırsa o zaman işler bambaşka bir noktaya gelebilir.

  düzeltme: kupabeyi uyardı sağolsun bu ibra toplantısı değil diye. o kadar öfkeliyim ki dursun'a sokakta görsem ibra etmeyeceğim o kadar yani.
 • 6
  kadın üyeler yönetime girmek istemekteymişler. başkanlardan kendilerini yönetimlerine almalarını talep etmişler. kadınların bu şekilde bir hak savunuculuğuna gitmesini pek hoş bulmuyorum. niçin hakim sınıfın size hak tanımasını bekliyorsunuz? madem bilgili,uzman, yarar getirecek kişi olarak görüyorsunuz kendinizi, madem başkanlar sizi görmüyor. aday olun,projeler geliştirin,birilerinin size bir şeyler vermesini beklemeyin. el kaldırmayın, başkaldırın.
 • 7
  kadın üyeler yönetime girmek istemekteymişler. yakından biliyorum ki mustafa cengiz ve yönetim kurulundaki arkadaşları günlerce hiç olmazsa bir tane olsun diye kadın üye aradılar ama bulamadılar. belki de bir iletişim kopukluğu oldu. çıkıp söylemeleri bence iyi oldu. mayıs ayında gelecek başkan dilerim dikkate alır.