• 1
  75. dakikasi oynanmakta olan, bircok gol firsatini comertce harcadigimiz mac. takim iyi oynuyor, mustafa kapi, ali yavuz kol gibi isimler etkili. yalniz klasik bir galatasaray fenerbahce maci oluyor, her zamanki gibi biz baskili oynuyoruz, guzel paslasiyoruz ve akil almaz goller kaciriyoruz. umarim sonu benzemez.
 • 3
  0-0 biten u19 maçı. mustafa kapı, süleyman luş ve ali yavuz kol fena oynamadı. ilerleyen yıllarda bu oyuncular fiziki gelişimlerine dikkat ederlerse a takımda yer alabilirler belki. ozan kabak nasıl parladı sorusunun cevabını da bu maçla almış oldum. yaşıtlarına göre fiziği ve oynadığı oyun çok çok olgundu. bugün sahada izlediğim oyuncularda bu belirgin özellikler yoktu.

  ali yavuzun sprintleri çok iyiydi. luş’un topla arası çok iyi. 10 numara mutlu ise bana göre çok kötü oynuyor.

  saha kenarından gelen sesler maçtan daha heyecan vericiydi bana kalırsa. fenerbahçe kalecisinin oyunu yavaşlatmasına gelen tepkiler şöyleydi:

  -“kale biraz daha bekle kale”
  -“bunlar yatmaya gelmiş hoca sarı kart göstersene”

  son olarak, u19 takımı bana pek umut vermedi bir kaç kişi dışında. umarım yanılırım...
 • 4
  savunmada kaan fiziği ve yerinde müdaheleleri ile gözüme çarptı. kabul, fizik denen şey bu yaş grubu itibarıyla gelişime açık bir husus ancak bizimkilerin çok çalışması gerektiği de aşikar.
  mustafa kapı, ali yavuz, mutlu....vs birkaç oyuncumuzun daha yetenekli oldukları bariz ancak günümüz futbolunda o fiziklerini geliştiremezlerse en fazla emre çolak gibi bir geleceğe sahip olurlar...