• 1
  eurocup 9. hafta maçı. maç şu an oynanıyor, tivibuspor 2 yayınlıyor.
  ilk çeyreği 15-14 geride kapattık. monaco gruptan çıkmayı garantiledi. gruptan çıkmak için kritik bir maç bizim için.
  edit: ilk yarıyı 39-37 geride kapattık. zaman zaman öne geçiyoruz ama farkı açamıyoruz, dengeye geliyor maç. kazanmak için biraz daha savunma yapmamız gerekiyor.
 • 4
  3. çeyrekte çok kötü oynayıp 63-46 geride girdiğimiz son çeyrekte maçı son 45 saniyede 72-70'e getirmeyi başardık fakat taktik fauller ve klobucar'ın sportmenlik dışı faulü derken maçı 76-71 kaybettik.
  biz hep diyoruz bu takım mücadele ediyor diye ama nedense tek tük kötü maçlarda ya da maçın içinde kötü oynanan zamanlarda birilerinin aklına geliyor.
  özet olarak son çeyrekteki performansı maç içerisine yayarsak daha iyi yerlere geleceğiz.
 • 5
  76-71 kaybettik.

  rezalet geçen üçüncü çeyreğe kadar başabaş giden, bir onların, bir bizim öne geçtiğimiz bir mücadele oldu. ancak üçüncü periyotta yalnızca 9 sayı üretince, rakip de azmış gibi 24 sayıyı bulunca ümidi kestik. son periyotta bu sefer ipleri aldık, bu sefer de biz 25 sayı ürettik, hatta son 15 saniyeye 73-71'e getirdik skoru. ancak klobucar'ın sportmenlik dışı faulü ile maçı da resmen kaybettik. gruptan çıkma hayallerimiz de suya düştü.

  futbol takımı ayrı, basket takımı ayrı bir rezalet yaşadı bu sezon avrupa'da. 5. deplasman maçımızdan da boynu bükük ayrılmak kötü oldu.

  monaco bu maçı grubu liderliği garantilemiş şekilde çıkmasına rağmen başabaş mücadele etti ve kazandı. koçları daha önce banvit'ten tanıdığımız saso filipovski. çok beğendiğim ve ergin ataman sonrası takımın başına gelmesini istediğim bir isimdi. çok daha başarılı olup, daha iyi kulüplerde, hatta euroleague'de önemli işler yapan birisi olarak göreceğimizi düşünüyorum.