• 1
    https://www.facebook.com/...nOfChampionsSnooker/ adresinden legal olarak izlenebilecek, champion of champions 2017 yarı final maçı.

    iki oyuncunun da bu turnuvada şampiyonluğu veya final oynamışlığı yok. ikisi için de yeni bir tecrübe olacak final. öte yandan anthony hamilton'ı 6-2 ile geçen ve finalde bu ikiliden birine rakip olacak ronnie o'sullivan, şampiyonayı 2 kere kazanmış bir isim. bir kere de higgins'e 10-7 kaybettiği final var 2016'da.

    luca brecel, tek servetim var o da yengem ekolünden bir snooker oyuncusu. onun da tek serveti şu an için pot becerisi ve yeteneği. gerçekten çok yetenekli bir snooker oyuncusu, kesinlikle boş bir oyuncu değil. oyun tarzı da çok sıkıcı değildir, hareketlidir. gününde olursa ve konsantre olabilirse, karşısındaki rakibi konsantre değilse isim fark etmez, maçı kazanabilir. dolayısıyla brecel çok tehlikeli bir oyuncu. ancak piyasada sadece yeteneğiyle şampiyonluk, hatta dünya şampiyonluğu kazanabilecek tek isim var. ronnie o'sullivan. o bile bunu yeterli görmemiş olacak ki, son bir kaç senedir mobese kamerasına bile yakında bırakacağım demek yerine her gün daha disiplinli ve harika bir oyuncuya dönüşüyor. luca oyunu boğmaktan ziyade pozitif oynamaya çalışacaktır.

    murphy'ye gelirsek, gerçekten iyi bir snooker oyuncusu. eski dünya şampiyonu olmasının yanı sıra, 5 kere 147 yapmış, seri inşalarında sorun yaşamayan, çok yönlü birisi. dolayısıyla brecel gibi açıya bakarım, potumu yaparımdan ziyade, oyunu farklı şekillerde ele alacaktır. uzun potlar ile seri inşasının ilk adımını atacağı frameler olacaktır, bu adamın uzun pot başarısı muazzam. ayrıca https://twitter.com/...s/855144045714079748 şu vuruşu yapabilen bir adam, snooker masasında her şeyi yapabilir. 2015 yılında bingham dünya şampiyonasında peri masalı yazmasa, iki kere dünya şampiyonu murphy diyecektik bu arada.

    sözün özü, insanlıktan çıkmış derecede sayı üretebilme potansiyeli olan bir brecel ile çok yönlü, uzun pot ustası bir dünya şampiyonunun karşılaşması olacak. ikisinden biri gününde değilse, öteki ona şans tanımaz. ben maçta shaun'u biraz daha önde görüyorum açıkçası. repertuarı daha geniş bir oyuncu.