• 1
  2019-2020 sezonu eurocup gruplarındaki ilk maçımız. maç euroleague tv kanalından yayınlanacak. resmi sitede 21.30'da başlayacağı yazıyor ama diğer her yerde 20.30 diyor, bakalım hangisi doğru.

  telekom maçındaki performansımız, hazır olmamamız göz önüne alındığında, kazanmamız benim için sürpriz olur. bu sene en çok istediğimiz oyuncu alessandro gentile birkaç gün önce trento'ya imza attı. ligde ilk 2 maçını kazandılar. bizden daha hazır oldukları kesin.

  bizim için bu sezon tek hedef eurocup olmalı. geçen sene büyük hüsran yaşamıştık. umarım bu sene tekrarlamayız aynı hataları. takımımıza başarılar diliyorum.
 • 4
  ilk yarıyı 34-51'lik skorla önde kapattık.

  2. periyot biraz dağınık bir görüntü çizdik. saçma top kayıpları yaptık. hücum yapmakta zorlandık ki burada rakibin faul hakkının dolmasını kullanıp farkın kapanmasına engel olduk. genelde top aaron harrison'a kalıyor ve onun bireysel yetenekleri ile bir şeyler yapmasını bekliyoruz. harrison da gayet iyi oynadı bu bölümü.

  savunmada ise greg whittington çıkıp, bir de ege arar girince kötü bir görüntü çizdik. rakip aslında kötü hücum ediyor ama yapmak istediklerini net görebiliyoruz. hızlı oynamaya çalışıyorlar.

  rakip iyi gözükmüyor. fark 17. ama bizim takımda 2 oyuncu harici bana pek güven vermedi. buradan maçı artık vermeyiz diyemiyorum.

  greg whittington 16 sayı, aaron harrison 10 sayı, 3 asist ile oynadı.
 • 5
  son periyota 51-60 önde giriyoruz.

  3. çeyrek berbat oynadık. lazeric jones takımı yavaşlattı, hücumları rezil etti ve fark tek hanelere düştü. o çıkınca da en azından farkın daha fazla inmesine müsaade etmedik.

  rakip potaya saldırıyor ve burada etkili oluyor. ayrıca savunmada çok hareketliler. biz de jones çıkınca hereketlendik ama uygun birkaç üç sayılık atıştan yararlanamadık.

  artık rakip maçın içinde. sakin kalmalı ve biraz içeri zorlamalıyız.
 • 6
  64-70 kazandık. kazanmak tabi ki önemliydi ama ilk periyot harici oynadığımız oyun hayal kırıklığıydı.

  2 oyuncumuz çok iyi maç çıkardı. whittington ilk periyot hücumda ve maçın tamamında savunmada çok iyi iş çıkardı. harrison da maçı kazanmamızı sağlayan hücumların tek kahramanıydı.

  aaron harrison 20 sayı, 3 asist, greg whittington 18 sayı, 8 ribaund, 3 asist, zach auguste 10 sayı, 10 ribaund ile oynadı.