• 4
  dolandırıcı olmayan, galatasaray dergisi’nin resmi numarasıdır.

  az önce beni de arayıp şanslı 1905 kişiden biri olduğumu ve fotoğrafımı dergiye basabileceklerini, ayrıca şeref listesinde vs ismimin yazacağını söylediler. ben de güvenmediğim için ilgilenmiyorum dedim ama derginin resmi numarasıymış.

  https://twitter.com/...850195717070849?s=21

  --- alıntı ---

  duyuru | yetkili satış numaralarımız aşağıda belirtildiği gibidir. bu numaraların dışında gelen aramaları dikkate almayınız...

  @gsstore : 444 1905
  @gsdergi : 0212 564 1905

  --- alıntı ---
 • 7
  dün itibariyle beni arayan ve 1 yıllık galatasaray dergisi aboneliği alarak kulübe destek vermemi isteyen numara. benim gibi telefonda her ne olursa olsun kredi kartı bilgisi vermek istemeyenler için eft ile de üyelik yapılmasına olanak sağlıyorlar. normalde dergi vb. okuyacak vaktim pek olmuyor; ama destek namına üye oldum. aranırsanız çekinmeden üye olabilirsiniz!
 • 8
  tarafından aranıp dergi aboneliği başlattığım numara. ne kadar dolandırıcı numarası gibi gözükse de değil baya dergi numarası internette de yazıyor zaten. bankaya yansıyan ticari isimleri de galatasaray dergisi zaten.

  bu sene gsstore ve nike armayı plastik üstüne basıp forma diye sattığı için kendime forma almayacaktım. bu sene de böyle destek olmuş olalım dedim.

  fakat şu var, abone olduktan sonra yine arayıp köy okullarına destek için ayrıca aylık 110 liralık destek istiyorlar. zorlanırım diyince de ısrar ediyorlar. pişman edebiliyor bu sebeple üye olmak. yolunacak kaz yerine koyuyorlar.

  taraftara bu muamele yapıldıkça seneye zor abone bulurlar.
 • 9
  galiba 2 sene kadar önce tarafından aranıp dergi aboneliği yaptığım numara.

  ısrar konusunda çok fenalar. 1 senelik abonelik yapıyorsun ekstradan bir abonelik daha satma çabaları, illa fotoğrafınızı gönderin özel kapakla gönderelim bir sayıyı vs. çok can sıkıyorlar telefonda. 1 sene abonelikten sonra yenileme için aradıklarında kabul etmedim istemediğimi ilettim ama düzenli aralıklarla da aramaya devam ediyorlar.

  ben bu sene forma almadım, arda turan bu formayı giydiği sürece de almayacağım zaten tepkimi bu şekilde koyuyorum. ancak app üzerinden senelik aboneliği tek seferde verdim. bir de dergiyi hangimiz okuyoruz ki, zaten app'ta daha çeşitli içerik var.

  velhasılı, tamam arasınlar. ancak "istemiyorum" ya da "yapmayalım" cevabını duymayı da kabul etsinler. ya da aboneliği kabul eden insanı fazlası için zorlamasınlar.
 • 12
  kombine ve store harcamalarım takriben senede 1 maaşımı buluyor, belki de geçiyor ama aşağısı yoktur. şimdi bu numaradan münasebetsiz bir eleman zamanında beni aradı, aylık 39 tl gibi günlük harcamalarımız içinde çok cüzi bir rakama denk gelen fiyat ile yıllık abonelik yapıp kulübümüze destek olur musunuz. dedim ben düşünmüyorum zaten kombine store alışverişlerim var yeteri kadar katkı sağlıyorum kulübüme teşekkürler. üstüne bir ısrar, bir yılışıklık, siz zaten kombineli şöyle taraftarımızsınız böyle bilmemnesiniz.

  ulan ben zaten harcıyorum kulübüm için yeterince, fazlasını istiyorsam da bir kere sen teklifi sunduğunda tamam derim zaten. ısrar ne. koskoca galatasaray senin ufak dediğin meblağa mı kalmış, kulüp için çok kötü vizyon. bir de 39 lirasını düşünen insan da var memlekette yok değil. bu konjonktürde galatasaray gibi bir kulübün elemanının bu şekilde insanlara hitap etmesi hiç hoş değil.
 • 13
  yaklaşık 2 ay önce beni de aradılar. dergiye üye oldum. yaklaşık 10 dakika sonra tekrar aradılar, köy okullarına dergi, yardım vs. diyerek iki bin küsür lira daha katkı yapmam konusunda ısrarcı oldular. bu yardımı yaparsam sadece 1905 kişiye verilecek plaket hediye edeceğini söyledi arkadaş. yemedim tabi. benim de boş bir anım olduğundan uzun uzun konuştuk, en son tamam kabul ama bir şartla dedim. 1905 kişiye plaket olayının hikaye olduğunu kabul edecek, itiraf edeceksin dedim. helal olsun, prensipli arkadaşmış kabul etmedi. ben de almadım. hala hikaye olduğunu düşünüyorum o ayrı.

  bu arada dergiye üye olurken şu an hatırlayamadığım ekstra bir maliyetle kapak fotoğrafının bana özel olabileceğini söylediler. sanırım 10 sayı için. 2 yaşındaki yeğenin fotoğrafı koydururum anı olur diye düşünerek kabul ettim.
  konuyla ilgili bir mail aldım. istediğim fotoğrafı ve bana gelen maildeki şifreyi maile yazmamı istiyordu.

  alt alta yazan sayıları kopyaladım, fotoğrafı da eke koyup gönderdim. geçen gün geldi yeğenin dergisi ancak 10 adet gelmiş. sanırım şifre diye belirttiği sayıların sadece birini yazmam gerekiyordu, ben hepsini gönderdim. hakkımı tek fotoğrafla aynı sayıya harcamış oldum.
 • 14
  ne zamandir yazacaktim, renkdaslar yazmislar sagolsunlar.
  3 kere beni de aradilar. ilk ikisinde reddettim, ama ucuncude insafima geldi kabul ettim. isin komik tarafi son arayan kisi bir kadindi ve esimden de azari yedim, erkekler ararken kabul etmedin bak kadin arayinca nasil da kabul ettin diye.
  ama mesele arayanin kadin-erkek olmasi degildi. artik rahat biraksinlar istedim. yok musleranin islak imzali dergisi, yok kendi fotografinizi basacagiz falan.
  "senelik app uyeligini aldim, store'dan coluk cocugu da giydiriyoruz, su pandemi doneminde kombinesini ilk yenileyenlerdenim. bu seferlik beni mazur gorun, yok efendim tesekkur edeyim, kibar olayim" dedikce israr ustune israr. hadi tamam dedik, bu sefer de koy okullari bilmemnesi icin aylik bilmem kac lira para.

  sonra size ozel bir tesekkur icin yetkili bi abiyi baglicaz dediler. arayan yetkili abi de aylik iki bin kusur tl'ye koy okullari falan biseyler anlatti ama acikcasi cok da dinlemedim.(iki konusma rahatlikla 50dk olmustur,yoruldum dinlerken)
  plaket vereceklermis mesela, 1905 adet, onu hatirliyorum. eger kabul edersem bana da vereceklermis. en son aylik 2bin kusur veremeyecegime ikna ettigimde telefondaki kisinin sesinin bozuldugunu rahatlikla anladim.
  aylik 2bin kusurluk odeme? karsiliginda plaket. siz soyle buyuk taraftarsiniz boyle buyuksunuz.
  "israr etmeyin bakin, ben yapabilecegim seyleri zaten yapiyorum, tesekkurler iyi calismalar" dedikce biz tv8'lerde kanal d'lerde dilenmedik edebiyati yapiyor. yahu senin bu yaptigin tv8/kanal d mevzusundan daha rahatsiz edici kardesim, neyin pesindesiniz?

  aradin, kabul etmedik, bi daha aradin bi daha bi daha... bu nedir ya? en son kabul edelim dedik bu sefer de elimizi verdik kolumuzu kurtaramaz hale neden getiriyorsunuz?

  kulubun sponsorlari azalmis gelir kaybiymis vs vs. eyvallah da kardesim bu donemde taraftardan yardim beklemek de tuhaf. su pandemi bokunu bir tek kulupler hissediyor degil mi? vatandasa giren cikan yok?

  neden biz daö gibilerin bokunu temizlerken kullanilan bir ucuz deterjan olarak goruluyoruz ki?
  ayrica secim yenilenirse tekrar kulup batarken zenginlesen birilerinin baskan/yonetim olmayacagini nerden bilecegiz?

  seneye abonelik bittiginde yenilemeyecegim. israr edilirse de cizgimi cozup gerektigi gibi reddedecegim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!