resim
Dazet Wilfried Armel Zaha
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:31
Boy:1.80
Uyruk:Fildişi Sahili
 • 3847
  yedek forvet olarak değerlendirirsek sol kanattan daha çok işimize yarayacak sözleşmeli oyuncumuz.

  yıllık ücreti malesef çok fazla. teklif gelirse gidebilir ama bir şekilde takımda kalacaksa şayet, trabzonspor maçında ileri uç performansı çok iyiydi bunu hatırlamak ve etüt etmek lazım.

  hayal ettiğimiz gibi açık alanda kopup giden siyahi kanat oyuncusundan, sıkışık alanda ve sırtı dönük iyi top tutan oyuncuya dönüşmüş. köşelere sert net şut çekmesi de büyük artı.

  bu oyun tarzıyla sol kanatta kendini çok sıkıştırıyor verimi yarı yarıya düşüyor. ayrıca önde baskı oyunumuz ve bekine yardım konusunda istenilenleri yapamadığı için sol çizgide ezdiği toplar daha çok göze batıyor.

  kalacaksa belki de aradığımız yedek forvet kendisidir. kaldı ki alacağamız yedek forvetin kendisininden daha kaliteli çıkma ihtimali de düşük.
 • 3848
  ben de kendisinden iyi bir yedek forvet olacağı ı düşünüyorum, yeri geldiğinde icardi’nin pek yapmadığı bir kaç şeyi doğru yapsa yeter, yayın arkasında topla buluştuğunda önündeki stopere çalım atıp gol çevirse, toplu bir şekilde atağa kalkarken doğru yerlere fake koşular yapıp kanatlara ve 10 numaraya alan açsa, sırtı dönük topu aldığında takım yerleşene kadar topu biraz ayağında tutsa, sıkıştığımızda kanada inse ta da bi kaç maç verimli sol kanat oynasa yeter.

  adam şampiyonluk da gördü, iyi oynayan futbolcuların nasıl el üstünde tutulduğunu da gördü, bu sene kendisinden doğru bir şekilde verim alırsak en azından forvet yedeğine ihtiyaç duymayız. zaten sağ bek-8-10 ihtiyacımız var. güzel bi kamp dönemi geçirirse, takıma biraz daha adapte olup futboldan keyif alsa zaten bi kaç pozisyonu hem yedekler, hem de formayı kapabilir.

  takımdan gitmesi gereken onca futbolcu varken zaha 5.-6. sırada.
App Store'dan indirin Google Play'den alın