• 3551
  evet futbolcu olarak kendisinden nefret ediyoruz ama bu insani olarak yaptığı yardımları göz ardı etmemize engel olmamalı. o zaman fatih hocamızın çocuk esirgeme kurumuna yaptığı bağışa bile kulp bulan zavallılardan ne eksiğimiz kalır.

  yaptığı yardımlardan ötürü kendisine teşekkür ederim ve bu yardımların tüm futbolculara ve ünlülere örnek olmasını temenni ederim.

  https://twitter.com/.../1171721052348735489
 • 3554
  tekerli sandalye alması çok şık bir davranış olsa da eski ayıplarını silemez. yok efendim özel hayatında hiçbir pisliğe karışmamış da şuymuş buymuş, geçiniz. ne çabuk unuttunuz gazetecilere "seni evinden aldırırım" diyip üstüne yürüdüğü günleri? son günlerde sözlükte rakip takım futbolcularını gereksiz övme furyası başladı, umarım kalıcı olmaz.
 • 3555
  bir de ayılara zalim derler, sağolsun varolsun. böyle hareketler bir ekstra değil olması gerekendir. sneijder' den sonra baya değişti bu adam zaten; hakikati, hayatı mı sorguladı nedir?
  ailesinin huzuru daim olsun, güzel yavrusuna uzun ömürler dilerim, analı babalı büyüsün. dalga geçeriz, sevmeyiz ama biz nefreti öldürmüş galatasaray taraftarıyız. kaldı ki bir çok galatasaraylı futbolcudan daha fazla galatasaray şampiyonluğu yaşamış bir insandır. adını başlıklarda görünce bir an uykuya geçti sandım oysa sonbaharın bitmesine daha çok var.
 • 3556
  volkan'ın ali sami yen'de tribünlere yaptığı o meşhur harekette ben de o tribündeydim ve futbol camiasında en nefret ettiğim bir kaç kişiden biridir volkan ayısı. ama fanatikliğimiz insanlığımızın önüne geçmemeli. tribünlere yaptığı hareket ne kadar aşağılık ve iğrençse yaptığı yardım hareketi de o kadar takdire şayan ve alkışlanacak harekettir. egosunu tatmin etmek ve kendi reklamını yapmak için sadaka dağıtıp bunu insanların gözüne sokan soytarıların yaptığı bir şey gibi durmuyor. basit bir maddi yardım değil, işin manevi tarafı da var. ama benim en çok hoşuma giden; kendi çocuklarına empati yapmayı, fedakarlık yapmayı, yardım etmeyi öğretmiş olmasıdır.
  gerçi kesin eşi falan düşünmüştür veya çocuğu akıl etmiştir. volkan ayısı böyle ince düşünecek kapasitede biri değil.
 • 3558
  volkan futbolu tutkuyla oynayan bir oyuncu aynı emre belözoğlu gibi aynı hasan şaş gibi tuttuğu takımın formasını giyince de ister istemez maçın gerginliğiyle normalden daha fazla aksiyon içerisine girebiliyor. aynı karekterin benzeri bende bile var halı sahada gazozuna maç yapsak bile yenilirsem veya haksız bir karar görürsem kendimce onu hazmedemem. bu özelliğimi her ne kadar sevmesemde ben de olan bir özellik volkan gibi oyuncularında yaşadığı sorun bundan dolayı 2012-2013 sezonunda kırmızı kart gördüğü maçta sabri kendisinin bu zaafından faydalanmıştı. bir zamanlar gazeteciye seni evden aldırırım tarzı bir cümle etmiş olsa da insani yardım konusunda sessiz ve güzel bir şeye imza atmıştır. umarım buna sessiz sedasız devam eder.
 • 3559
  ya bırakın ya... yok iyi insanmış yok bilmem neymiş okurken fenalık geldi. kötü insandır ve yaptığı* %100 şekilde pr yapma yani reklam işidir. dünyada bu tarz sosyal yardım ile repütasyonunu düzeltir çoğu insan. eski ve çok efektif bir taktiktir. bunu göz ardı etmeyelim. belli ki futbolu bıraktıktan sonra yorumcu olmak veya antrenör olmak için bu şekilde bir yola girmiş. bunu bir de servis ediyor. amacı tamamen reklam.

  halkla ilişkiler işte bunlar için var. iletişim ile ilgili o kadar parası olan biri, gidip uzman birisini tutmuştur. sonra da projeyi hayata geçirmiştir. veya ali koç tutmuştur buna bir uzman. süper kupa* finalinden sonra melo için belediye sokak köpeklerini zehirlesin diyen bir insan bu adam ya. içime sinmiyor bazı şeyler. volkan'nın övülmesi bunlardan biri.

  https://youtu.be/EghNVK17l6w

  https://youtu.be/KqcYIAuCbmg

  https://youtu.be/PIybEp6db2U

  bu adam püripak şekilde ignorant bir kişilik. ve bana göre kötü karakterli de birisi. bunun fenerbahçelilik ile ilgisi yok. pek çok vukuatı var. zerre saygı duymuyorum.
 • 3561
  “bir elin verdiğini, öbür el görmeyecek.” sözü ile yaşamış dedelerimizin nesliyiz. volkan, bir insana iyilik yapmış bu güzel bir şey kötüleyecek halim yok. ama bu reklam çabası neden? iyilik yaptıysan bu sende kalsın. neden basına servis ediyorsun. her galatasaraylı gibi volkan’ı hiç ama hiç sevmem. yaptığı yardımı bir kenara bırakarak burada iyi niyet aramam mümkün değil. şimdi kimse çıkıp da belki basına kendisi servis ettirmedi gibi gazeller okumasın. bizim dinimizce iyilik gizli yapılır. bu bir reklam malzemesi değildir. istese hiç kimse duymadan da iyilik yapabilirdi. yapan insanlar, futbolcular yok mu? kimse neden bilmiyor basına servis edilmiyor?

  iyi niyetli bir hareket de olsa reklam kokan hareketler bunlar. iyilik yapıyorsan sende kalsın. biz bilmek zorunda değiliz.