• 15
    radyo gol'de sabahları doğan öncel ile program yapıyor.18 şubat 2020 tarihli yayınında açıkçası haddini aşan ifadeler kullanmıştır. konu mustafa kapı'ydı. yeterince ve oldukça sert şekilde kulübü, fatih terim'i ve mustafa cengiz'i eleştirdi. yalnız kantarın topuzunu ve hatta haddini, riekerink yorumuyla yaptı.

    mustafa kapı'yı ilk oynatan oyuncu olan riekerink ile alakalı aynen şöyle dedi, ne eksik ne fazla;

    mustafa kapı'nın bu hale gelmesinin -gelişme gösterememesinden bahsediyor- en önemli sebebi onu kendi şovu için 14 yaşında a takıma çıkaran riekerink "dallamasıdır".

    evet, sevgili ufuk kaan karacan, programı boyunca ahlaktan, etikten, futbol değerlerinden, kültüründen bahsetti ve kendisinin neredeyse binlerce katı fazla şekilde hem futbola daha da önemlisi gençlere katkı vermiş bir hocaya fütursuzca "dallama" diyebilme hakkını kendinde görmüştür.

    şahsen ben daha bu hadsizin yayınını dinlemem, siz sevgili renkdaşlarıma da aynı şeyi öneririm. 1 saat boyunca fatih terim'i, mustafa cengiz'i ahlak ve etik üzerinden vuracaksın, sonra en büyük ahlaksızlığı kendin yapacaksın. gerçekten pes.