• 115
  ben ilk kez yaşıyorum bunu. yani galatasaraylıyım, az çok taraftarlık vardır içimde ama ilk kez bir transfer uykularımı kaçırıp nöbete dikiyor. normalde transfer piyasası, haberleri çok ilgimi çekmez. olup bittikten sonra bakarım, genelde de pek heyecan yapmam çünkü bilirim ki her şeyin bir şeyi vardır. çarşıdaki hesap eve uymaz. kimin ne çıkacağı belli olmaz.

  ama arkadaşlar, allah sizi inandırsın ilk kez bir transfer uykularımı kaçırıyor. gecenin ortasında tilki uykumdan uyanıyorum; ilk işim spor haberlerini kontrol etmek. tanrım, geldi mi, gelecek mi derken vallahi ruh sağlığımdan oldum. günde en az kırk kez aklıma geliyor oldu mu olmadı mı, diye. kendi kendime transfer konuştuğumu filan fark ediyorum.

  o yüzden,inşallah burayı okuyorsundur, evet sana söylüyorum artık en son 66 numara mısın, kocakafa mısın yükseldiğin takımlar mı var orasını bilemiyorum. benim uykularımı kaçırma. senden zaten çok uzun yıllar önce yeni atanan emniyet müdürünü ziyarete gittiğinde vazgeçmiştim. sonra da senin üzerine pek düşünmedim. öyle inanılmaz rezilliklerin oldu, mide bulantısından izlenmeyecek videoların oldu, ben yine de fazla düşünmedim. çünkü artık sen herkesin sorunuydun. tüm ülke üzerinde konsensusa varabildiğimiz nadir konulardan biriydin, bizi bir araya getiriyordun. ben de huzurlu yuvamda çok şükür şu adamın bizle alakası kalmadı diyordum.

  gelme güzel kardeşim. bak açık söylüyorum, beni bir yere istemeyen bir kişi olsa adımımı atmam, sen de buraya zorla gelme. sakın sanma ki camia sahibi olurum beni sahiplenirler filan. öyle düşünüyorsan galatasaray taraftarını hiç anlamamışsın, takımından soğur yine sana ısınmaz yani askıya alma filan değil bak gerçekten soğur, uzaklaşır, tadı kaçar çünkü galatasaray bir his takımıdır

  sen gelme ardacım turancım, sen gelme güzel arkadaşım. sen dışarıda connecting people olmaya devam et. iti kopuğu bizim üzerimize salma. sevdiğimiz şeylerden soğutma.

  100 yılda bir geldiğin o ekinoksu biz maalesef kaçırmış olalım. sen bizim uykumuzu kaçırma.