• 42
  aslında kendisi hakkında yazmayacaktım ama hem daha önce kendisine de hakkında yazacağımı söylediğim için hem de son zamanlarda medyada ve sosyal medyada sağlam galatasaraylı olduğu bilinen isimlere saldırması sebebiyle yazma kararı aldım.

  yazılarından anladığımız kadarıyla kendisi medya içinde yer alıyor. fakat noname olduğu için anonimliğine sığınarak insanlara saydırıyor. bunla beraber bir dönem sözlükte duyumculuk gibi bir işe girişmişti. allahtan moderasyon önünü aldı da nerdeyse tamamı sallama olan duyumlarından vazgeçti.

  zamanında aldığım ekran görüntüleriyle hemen örnekleme yapalım:

  tarih 11 ağustos 2022. kendisi kesin bir dille nelsson'un satıldığını söylüyor: https://gss.gs/cSA.png
  daha sonra entrysi silindikten sonra moderasyona sallıyor: https://gss.gs/93e.png

  sonuç? nelsson hala galatasaray futbolcusu ve tragedystreets arkadaşımız salladığıya kalıyor.

  2019'da daha önce deniz türüç galatasaray'da demişti, fenerbahçe aldı; yine 2019'da emre mor yalan oldu dedi, transferi gerçekleşti. seçimde içerden bildiriyorum eşref bey başkan oldu dedi, yine yanıldı vs. vs. vs...

  en son geçtiğimiz yaz hem de ortada hiçbir şey yokken okan buruk ile ilgili yine infial yaratacak bir entry girmişti. sonuç yine, yeniden, her zaman olduğu gibi patladı: https://gss.gs/hHZ.png

  bu arada kendisi terim döneminde de sürekli terim'e sallıyordu. sebebi ise belli muhtemelen bu noname muhabir arkadaşımız florya'dan bilgi alamadığı için sallıyordu.

  şimdi tüm bunları neden yazdım? yahu insan herkese bu kadar sallamadan önce bir durup kendi yazdıklarına bakıp bir utanır. ama kendisi utanır mı? sanmam.
App Store'dan indirin Google Play'den alın