• 98
  sözlük genelinde pek saygı gören, pek bir ihtimam gösterilen 'abi'. bütün bunları da eski emniyet genel müdürü ve vali sıfatıyla mehmet ağar ile yakın ilişkileri olan babasına borçludur. zira taşanlar ailesini fatih terim ile tanıştıran ağar'ın kendisidir. hocayı tanır, hocayı tanınmasının etkisini sosyal mecralarda kullanır. çevresinde kendisine saygı duyan binlerce takipçisi vardır. kendi ifadesine göre de kırk yaşındadır ve hayattaki tek amacı galatasaray'a faydalı olmaktır. peki nasıl faydalı olur dersiniz? galatasaray başkanına sosyal medyadan gider yapıp posta koyarak(!)
  hayatımda bu şahıs kadar birisini tanıdığı için kendisine bu denli değer atfeden başka bir allah kulu daha tanımadım. hocanın çevresinde bu kişi gibi belki binlerce insan var. ama bunu sosyal medyada galatasaray yönetimi ve başkanını baltalamak için kullanan kimse yok bu istisna zamiri hariç.
  ben şahsım adına şu yaşıma kadar bir çekirdek tanesi faydalı olamadım galatasaray'ıma. tek yapabildiğim renklerine aşık olmak. inşallah çok daha fazlasını yapmak kaderim olsun. ancak bir gün galatasaray'ın adı ile inanan masum taraftarı sevenleri kandırma gafletine düşecek olursam. galatasaray'ı sevenleri üzersem kahrı perişan olayım.
 • 99
  naçizane kendisini daha iyi anlamak için takip etmek gerek diye düşünüyorum.
  sen ben gibi galatasaraylı bir adam.
  soyadının yada hoca ile olan ilişkisini bayıla bayıla anlattığını daha hiç görmedim. takipçi kastığını yada duyum verdiğinide hiç görmedim.
  yine affınıza sığınarak birbirimize daha hoşgörülü olmalıyız diye düşünüyorum.
 • 100
  kendisini takip eden, gerçek hayatta tanışmamış muhtemelen de tanışmayacak biri olarak söylüyorum bu adama o kadar ama o kadar saçma ithamlarda bulunuluyor ki kendimi birinin hakkına giriliyormuş da engellemek zorundaymışım gibi hissediyorum. kimsenin hakkında tanımadan etmeden bu kadar sivri ve kötü yorumlar yapılmamalı. siz belki kendinizi haklı görüyorsunuz ama keşke benim gözümden nasıl göründüğünüzü de bilseniz ya da bilmeyin kendinizden soğumayın. galatasaraylının galatasaraylıya yaptığını kimse kimseye yapmıyo...