• 314
  iyiden iyiye rakiplerimizin aklı melekelerini de kaybetmeye başladığı sezon.

  şampiyon olursak bunlar bir daha kendine gelemez o kadar söylüyorum.

  24-25'te bizim hedef 25 ve 5. yıldız motivasyonumuz fener'in 10+ yıldır şampiyon olamama motivasyonunu skib bırakır.

  galatasaray yönetiminden ve camiasından tek beklentim, her hücresiyle, her neferiyle, uçan kuşundan, yerdeki karıncasına kadar birlik beraberlik içinde olması.

  bu sinerjiyi yakalarsak önümüz çok açık.
 • 315
  ucuzluğun, pespayeliğin alıp başını gittiği sezon.

  en büyük ümidim ve olacağını hissettiğim şey tüm bu yaşananlar takıma, teknik heyete ve yönetime ekstra motivasyon sağlaması. hepsi biliyor; birleşmiş, tek yürek olmuş bir galatasaray camiasının önünde hiçbir güç duramaz.

  okan buruk liderliğinde, erden timur ve dursun aydın özbek yardımcılığında, taraftarının itici gücüyle, saha içinde icardisiyle, muslerasıyla, keremleriyle, aposuyla her zerresiyle şampiyonluğu isteyen bir galatasaray her planı bozar ve kalplerinden söker alır, koparır.

  (bkz: yönetim futbolcu taraftar şampiyonsun galatasaray)
 • 316
  rakiplerimiz ceplerindeki kirli oyunları iyiden iyiye ortaya dökmeye başladı. fıtratımızda olmayan şeyler de yapacağız diye demeç verenler kötülük dozajını iyice artırdı. oyuncularımızın, takımımızın güvenliği en üst seviyeye çıkarması gerekiyor diye düşünüyorum. bu adamlardan her şeyi, her kötülüğü bekliyorum. malum takımın space odalarında konuşulanları dinledikçe ligin sonuna doğru başka olayların da olacağını tahmin ediyorum. ancak bilmedikleri ve her sezon düştükleri bir tuzak var. galatasaray böyle durumlarda dağılmaz, bütün olur. yekpare savaş moduna geçer. işte kendinde olmadığı için anlayamadıkları nokta burası.
 • 317
  şampiyonluğun geleceğimizi kurtaracağı sezondur. bu sene şampiyon olursak bozulmuş düşmanlar artık bıkıp kirli işlerden biraz olsun elini eteğini çekecek hatta maddi olarak da artık baş edilemeyecek noktaya geleceği için yaptıkları yatırımlar nispeten çökecektir. tehlikenin farkında mısınız bilmiyorum ama bu sene kirli düzen şampiyon olursa arkasını getirir. düzeni kurmuşlar. seneye yine 100 puan 100 averaj alırlar. bu düzenle üst üste üç beş sene şampiyon olup efsane olmak varken niye bırakıp gitsinler? niye bağladıkları kurumları bozsunlar? işte bu sene gelecek şampiyonluk onları bozup yel gibi kaçırtma şampiyonluğu olacak. dirençleri kırılacak. son olarak sevdiğim bir sözle bitirelim :)

  bunlara öyle bir çakalım ki bir daha bellerini doğrultamasınlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın