• 122
  ılk iki hafta sonucu galatasaray 1 gol, fenerbahçe 3 gol, beşiktaş 3 gol yemiş. fenerbahçe ve beşiktaş 4 puan, galatasaray 3 puan. ılk iki hafta galatasarayın rakipleri savunma oyununu doğru oynamışlar ve fazla pozisyon vermemişler. fenerbahçe ve beşiktaş 'ın 2.haftaki rakipleri alanya ve kasımpaşa maç yorumlarını okuduğumda bu sözlükte savunma evlere şenlik durumunda. evet gol atma konusunda , savunmaları açma konusunda yeterli değiliz, ama beşiktaş ve fenerbahçe çok iyi oldukları için bu kadar fazla gol atmadılar.
 • 123
  zor bir deplasmandan son dakikada kazanarak başlayıp gövde gösterisi yapmamız gereken maçı kaybederek devam ettiğimiz sezon.

  bizi yakan bu kırılganlık işte. artık bitti gitti ama evinde 45 bin kişiyle giresunspor'u yen yahu. öyle böyle 2-0 falan yensen yeter. ki giresunspor geçen seneye nazaran fazlasıyla oyuncu kaybetmiş. kaybedip bütün insicamı heyecanı öldürüyorsun. bu lig beş para etmez onca takımın bulunduğu vasat oğlu vasat bir lig kardeşim. fener, beşiktaş ve trabzon deplasmanı hariç maç kaybetmek için uğraşman lazım. öylesine kalitesiz ve pespaye bir lig..

  beşiktaş güçlü denilen alanyaspor'a 35 dakikada 3 tane attı, kırmızı karta rağmen kazanabilirlerdi. fener bugün bizim 2 senedir kaybettiğimiz takıma deplasmanda 6 tane atıyor. trabzon bir halt oynamadan gol yemeden 6 puan aldı bile. burada bu kadar kolay işte.

  gümbür gümbür oyna kardeşim, geriden pasla çıkacakmış bilmem ne olacakmış. at topu rakip sahaya 3-4 kişiyle baş, zaten adamlar kendiliğinden topu sana verir, kendiliğinden golü yer ya. atak yapacağım diye kasılmalar, zorlamalar falan ne gerek var anasını satayım ya. başka takımlar bizim yaptığımız taktiksel detaycılığın onda birini yapmadan malı götürüyor. fener sahaya aşure kazanı gibi 11'lerle çıkıp 2 maçta 9 gol attı. beşiktaş hurra diye kontrolsüz presle oynayarak rakibi sahasından çıkarmıyor. trabzon uyuta uyuta maç kazanıyor.

  biz niye bu kadar uğraşıyoruz yahu, bu mıymıntı oyundan neden kurtulamıyoruz? ürkütücü kimliğimizi ne zaman kaybettik?
App Store'dan indirin Google Play'den alın