• 357
  --- alıntı ---

  arda turan’nın bugün yapmış olduğu galatasaray ile ilgili açıklamadan sonra benim de bir sözüm var..
  bu yazdıklarını hiç bir galatasaraylı görmemezlikten gelemez, duygularını gizleyemez.
  bu dakikadan sonra galatasaray yönetimi ve camiası arda’ı her şeyi unutarak bağrına basmalı..

  --- alıntı ---

  diye tweet atmış gazeteci. kendisinin yönetime ne kadar yakın olduğu herkesin malumu. durduk yere "gs yönetimi şunu yapmalı" diye söylenerek yönetimi baskı altına almaz. içimden bir ses transfer döneminin kapanmasına yakın arda'nın galatasaray'a transfer olacağını söylüyor. inşallah yanılıyorumdur.
 • 359
  --- alıntı ---

  bu dakikadan sonra galatasaray yönetimi ve camiası arda’ı her şeyi unutarak bağrına basmalı..

  --- alıntı ---

  ben basmıyorum abicim, ben basmıyorum amcacım, ben basmıyorum dedecim. sana ne yahu kanaat önderi misin sen de toplumsal mesaj veriyorsun?

  arda yanlış yapmışmış da biz hayatımızda böyle yanlış yapsak karşımızdaki kişi bu kadar sert olsun ister miymişiz. ben arda'nın yaptıklarını yapsam şu an cezaevinde yaşıyor oluyordum siz kime ne anlatıyorsunuz? sizin hayatınızda arda'nın yaptığı gibi şeyler yakınlarınıza yapılsa siz bu kadar yumuşak olur musunuz? saçma sapan duygusallığı bırakın artık, kime ne anlatıyorsunuz?

  siz iyi ki galatasaraylıyım diyorsanız galatasaray'ın değerleri sayesindedir sadece başarıları sayesinde değil. umrunuzda değilse o değerler arda abinizle, koca kafanızla, sipsinizle, 66 numaranızla istediğinizi kulüp haricinde yapabilirsiniz. burası galatasaray, girişindeki o söz boşuna asılmadı oraya!
 • 362
  ilgili tweet’i görünce umarım artık içeriden bilgiye ulaşmasını keserler dediğim gereksiz gazeteci. sen içeriden, yönetimden tüm bilgileri birinci ağızdan al, sonra yönetimin istemediği ve fatih terim ile karşı karşıya geldiği bir oyuncu için yersiz ve üstüne vazife olmayan bir tweet at. yok öyle yağma. umarım kulübün birinci habercisi olma rolünü keserler de aklı başına gelir.