resim
Sérgio Miguel Relvas de Oliveira
Takım:Galatasaray
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:31
Boy:1.81
Uyruk:Portekiz
 • 1866
  tielemans gerçekten gelirse (hala şoktayım bu arada) arkasına kulübede bekleyecek en iyi yedeklerden olur. tielemans oyun kurucu, yeri gelince basan, uzaktan şut atan ve serbest vuruş kullanabilen bir oyuncu. oyunu aklıyla oynuyor ve takımı yönlendiriyor, oliveira ise tielemans'ın düşük bütçelisi, saydığımız özelikler kendisinde mevcut fakat arada maç seçmesi ve yaş itibariyle dinamizm kaybı yaşaması gibi sorunları var. yine de kendisi burayı ev olarak gördü ve tielemans gibi bir isim gelirse arkasında beklemekten gocunacağını sanmıyorum. ayrıca tielemans çıktığı zaman yerine giren isim oliveira olursa benzer bir profilde olduğu ve benzer özellikler taşıdığı için oyun planını bozmadan devam etmemize yarayacak. alternatifli kadroda tutulması gerektiğini düşünüyorum, fenere attığın gol yeter sergio!
 • 1868
  ilk haftalarda ve son haftalarda performansı biraz düşüktü, bjk maçındaki pozisyonun da olumsuz etkisini üstünden atamamıştı. ancak bu seneki oyun yapısında çok çok önemliydi ve göze batmayan çok kritik işler yaptı. galibiyet serimizdeki maçlarda kusursuz oynadı. oyun görüşü, pas yeteneği, takımı sahiplenişi ve azmi bunun gibi kadro yapılanmalarında her zaman iş yapar ve 11 oynar.

  doğum günün kutlu olsun aslan!

  https://twitter.com/...381168412774400?s=46
 • 1869
  instagram hesabından şampiyonluk kutlamasının fotoğraflarını paylaşırken yaptığı gönderide yazdığı satırlar ile, bizlere florya'nın havasının ve suyunun etkisini bir kez daha göstermiş:

  "inanılmaz bir duygu! çok özel bir gece. benimle sonsuza kadar yaşayacak.
  bu şehrin ve bu kulübün bu kadar kısa süre içinde üzerimde bu kadar etkisi olacağını asla hayal etmemiştim. fakat galatasaray'daki ilk senemi bu ailenin gerçek bir üyesi olarak sonlandırıyorum. yolculuğumuzla gurur duyuyorum ve bu çok özel şampiyonluğumuzu harika insanlarla kutladığım için çok mutluyum. takım arkadaşlarıma, antrenörlerime ve sezon boyunca sarsılmaz desteklerinden ötürü taraftarlara çok teşekkür ediyorum. bu şampiyonluk, çok çalışmamızın, adanmışlığımızın ve inancımızın kanıtıdır. haydi gala!"

  https://www.instagram.com/...hid=MTc4MmM1YmI2Ng==
 • 1870
  https://twitter.com/...381168412774400?s=46

  doğum günü kutlamış futbolcumuz. 31 olmuş hayırlısıyla. yalnız bizim taraftar çok acayip ligi şampiyon bitirmişiz adamın doğum günü ve doğum gününü kutluyor. hala maç var vs. diye insanlara yükleniyorlar. tamam maç var da bu adamların eğlenmek en büyük hakkı. iyi kimse doğum günü de kutlamasın takımda o halde. saha içi eleştirilerini bir nebze anlayabilirim ama saha dışı özel hayat eleştirilerini hiçbir zaman anlayamayacağım. yeri gelince özel hayat gizliliği, dokunulmazlığı nidaları atılıyor. insanımızın her şeyi işine geldiği gibi uygulaması apayrı bir seviye.
App Store'dan indirin Google Play'den alın