resim
Şenes Erzik
Görev:Yönetim Kurulu Üyesi
Takım:FIFA
Yaş:81
Uyruk:Türkiye
 • 156
  (bkz: 8 kasım 2023 bayern münih galatasaray maçı)
  (bkz: 29 kasım 2023 galatasaray manchester united maçı)
  maalesef şu sıralarda en çok kendisini aramaktayız. 10 yaş daha genç olsaydı ve aktif görevde olsaydı kimse bizi bu kadar alçakça doğrayamazdı. kendisi koyu fenerliydi ama mevzu avrupa olduğu zaman takım ayırt etmez ülkesini düşünürdü.
  o kimselerin beğenmediği eski türkiye de neredeyse uefa başkanlığı yapacak şenes erzik vardı, fifa başkanı ile direk muhattap olabilen men cezası kaldırtabilen bir haluk ulusoy vardı. bu adamlar konu türkiye ise gönül verdikleri takımı bir kenara koyabilirlerdi.
  şimdi kala kala edirne'den dışarısını 5 senedir bilen atamayla görevlendirilmiş futbol federasyonu başkanlarına, tuttuğu takımın şaklabanı olmuş ona bile faydası olmayan servet yardımcı gibi tiplere kaldık.
 • 157
  https://twitter.com/.../1730484478571602060

  --- alıntı ---

  osman şenher: "12 aralık’ta kopenhag maçında ne olacak bilemiyoruz ama tedirginiz. daha önce de böyle hakem hataları oluyordu. o zamanlar uefa’da görevli olan şenes erzik saç saça, baş başa uefa yetkilileriyle kavga ederek bu hataların önüne geçti. sonuçta da uefa kupası’nı galatasaray kazandı.

  ben erzik’in performansının aynısını uefa’da türkiye’yi temsil eden servet yardımcı’dan da bekliyorum. bir maç hata yapıldı, ikinci maç hata yapıldı ama kopenhag karşısında da aynı hatalar olursa o zaman 85 milyon türk insanı farklı şeyler düşünecek. üstüne basa basa söylüyorum, servet yardımcı’nın uefa’daki yetkililerle görüşüp bu hataların önüne geçmesi lazım."

  --- alıntı ---

  medet umduğumuz adamların servet yardımcı ve şenes erzik olması üzücü. doğranmamız talimatını zaten o vermiştir hatta arttırıyorum her sene avrupa kupalarında bu kadar zorlu gruplara düşmemizi de o sağlıyordur. top vs. işlerine inanan yokturdur herhalde.
 • 158
  maçın hakemi selçuk dereli tarafından fenerbahçe'nin şampiyonluğu sezon boyu çok fazla kullandığı elleriyle bize verdiği 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçından bir gece önce aziz yıldırım ile birlikte maçın hakemini arayıp fenerbahçe'nin şampiyonluğunu garantiye almak istediği iddia edilen figürdür. maçlarımızda sağlanacak adalet kendisi tarafından sağlanacaksa eksik kalsın.

  https://youtu.be/w6A-YPco_2c?si=CJbkkOYk9VR7Pvp9

  kendisinin döneminde haklarımız o kadar iyi savunulmuştur ki neredeyse şampiyonlar ligindeki her iç saha maçını almanya'da oynama durumuna gelmiştik. ek olarak belirtmem gerekir ki muazzam unutkan bir topluluk haline geldik.
App Store'dan indirin Google Play'den alın